Итоги 2018 года. Підсумки 2018 року.

Назва каже сама за себе - це ми і наші клЮбні походеньки ))

Модератори: mykola78adm, Модератори

Аватар користувача
vladimir
Головуючий клЮбу
Головуючий клЮбу
Повідомлень: 6117
З нами з: 11 липня 2013 14:45
Звідки:
Дякував (ла): 1716 разів
Подякували: 9511 разів
Вік: 68

Итоги 2018 года. Підсумки 2018 року.

Повідомлення vladimir »

Шановні колеги!
Ось і добігає кінця 2018 автомодельний рік. В житті кожного клЮбника він пройшов по різному. Новий Рік - це завжди нові можливості. Щоб вони реалізувалися, нам потрібно добре і зі смаком попрощатися зі старим роком. В цій темі Ми пропонуємо виділити найважливіші для Вас події і досягнення в автомодельному житті і не тільки, адже колекціонування це одна з приємних частин Нашого буття. Для візуалізації підсумків року, пропонуємо застосовувати колажі з фотографіями моделей, які вже стали надбанням у Вашій колекції. Будемо раді активній участі клЮбників в цій темі.

З наступаючим Новим роком! Нехай наступний рік принесе добробут і успіх, дасть нові сили для досягнення найбільш зухвалих цілей, виправдає надії, а наполегливість і цілеспрямованість допоможуть здійснити Ваші мрії. Твердості духу, невичерпного оптимізму, міцного здоров’я та успіхів в особистому житті! І звичайно бажаних поповнень до колекції!

З повагою, Адміністрація Форуму!
Аватар користувача
ZeVS
клЮбник
клЮбник
Повідомлень: 1487
З нами з: 23 січня 2018 12:54
Звідки:
Дякував (ла): 5710 разів
Подякували: 1140 разів

Re: Итоги 2018 года. Підсумки 2018 року.

Повідомлення ZeVS »

Уважаемые коллеги, позвольте и мне подвести итог уходящему году. :hello:
Первым важным событием этого года стала моя регистрация (легализация) на данном ресурсе. Для меня это важно прежде всего из-за того, что я больше отношусь к «чукчам-читателям» нежели «к писателям» и времени катастрофически не хватает на жизнь, не говоря уже о том, чтобы регистрироваться, что-то писать и приносить пользу форуму. Поэтому долго думал прежде чем завести аккаунт, но об этом нисколько не жалею. Рад оказаться в дружной и сплоченной компании единомышленников.
Вторым важным событием было конечно же знакомство с активистами клЮбу и Винницкими коллегами в реале, которое произошло на очень важном событии – открытии музея транспорта в Виннице. Очень приятно и незабываемо провели время.
Винница1.JPG
Винница2.JPG
Винница3.JPG
Винница4.JPG
Винница5.JPG


Следующим событием было участие в летнем реале клЮбу в поселке Тустан. Огромное спасибо за оказанное гостеприимство.
Тустан1.JPG
Тустан2.JPG
Тустан3.JPG
Тустан4.JPG
Тустан5.JPG


И под завершение года, наконец то осуществилась мечта супруги провести свадебное путешествие в Венеции. Еще когда встречались и не имели штампа в паспорте, данную идею считал нереальной по ряду причин, но, как и любой-другой рыцарь на белом коне, не жалел лапши на уверение что свадебное путешествие обязательно проведем в городе карнавалов. И вот, время такого путешествия настало, и мы наконец увидели гондолы в реальности, правда спустя пятнадцать лет.
Венеция1.jpg
Венеция2.JPG
Венеция3.JPG
Венеция4.JPG
Венеция5.JPG


Также, в этом году решил попробовать свои силы в реализации пары проектов – гаубицы Д30 и М30. Проекты двигаются не спеша, по мере возможности, но надеюсь, что рано или поздно будут реализованы.
Д30_1.png
Д30_2.png
М30_1.png
М30_2.png


Что касается пополнения коллекции, то у меня в этом году все стабильно – количество «хотелок» превышает желание земноводного согласиться с их осуществлением. Но я не сдаюсь )
Всех с наступающим НОВЫМ ГОДОМ!
з новим роком.jpg
Аватар користувача
КУМ-67
Просто... Кум
Просто... Кум
Повідомлень: 1171
З нами з: 22 липня 2013 07:50
Звідки: Львів
Дякував (ла): 5005 разів
Подякували: 1193 рази
Вік: 56

Re: Итоги 2018 года. Підсумки 2018 року.

Повідомлення КУМ-67 »

Закінчується 2018-й, значить треба і мені підводити підсумки.
Плани на цей рік були грандіозними (як для мене) – завершити нарешті свій «в’ялотекучий» ремонт, переїхати в батьківську квартиру і НАРЕШТІ (!!!!) зробити стелаж та вперше за всю історію мого колекціонування побачити свої надбанна на поличках (ну, хочаб більшу частину). Але розсмішити коміка вміють не всі, зате розсмішити Бога може кожен… Ремонт ще не завершено і стелажів поки що нема. ;(
Тут повинен був стояти стелаж: :headbang:
IMG_20181231_131602.jpg

Це з поганого.
Але було і хороше: зимовий реал, Вінниця, виставка у «Ретрогаражі», наші зустрічі на реалах, нові знайомства, і, звичайно ж, душевні посиденьки у завжди гостинному «Сіверс Музеї». :beer: :friends:
Попри те, що моделі поки що зберігаються у ящиках і коробках, колекція незмінно поповнювалась, хоч і не такими темпами як раніше. Тематика залишилась незмінною (британці, американці, радянці :D ), проте акценти дещо змістились. На сам перед, я вирішив встановити для себе певну часову межу (хоча реально їх вийшло аж три). Радянський автопром повинен бути радянським – тобто до 1991 року. Виняток можуть становити лише деякі вироби українського автопрому. Британці і американці – ті що випускались до 2001-го року.
По друге, трохи несподівано для себе, я помітив, що найбільш активно зростає «мілітарний» напрямок моєї колекції: :commando:
image001.jpg
image002.jpg
Доводилось інколи бити себе по руках, бо потенційно «вояк» могло бути знаааачно більше.
Іншим лідером серед поповнень (але це вже свідомо і закономірно) виявились моделі однієї британської марки, на історію якої я останнім часом дуже «підсів» 8-) :
image003.jpg
Були й інші поповнення, але до лідерів їм далеко. :bibka:
За допомогу у нелегкій справі колекціонування хотів би подякувати на сам перед Андрію Горошко (G&A Models), Юрію Зінченко (Юрцю), Олександру Оробко, і звичайно ж, Володі Короляку (vovan.06). Сподіваюсь на Вашу допомогу, друзі, і наступному році. :friends:
Візитку свою я повністю занедбав, проте сподіваюсь виправитись у наступному році. Взагалі у мене відбулось певне переосмислення свого місця і ролі на Форумі, але про це не зараз і не тут. :-$
Ну і на завершення хочу усіх привітати з наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим. Нехай у ваших домівках завжди буде мир і місце для нових моделей! :beer: :beer:
Кожен має право на власну хибну думку... Я теж.
Аватар користувача
ЯРОСЛАВ
Писар клЮбу
Писар клЮбу
Повідомлень: 16344
З нами з: 20 липня 2013 21:13
Звідки:
Дякував (ла): 13518 разів
Подякували: 18722 рази
Вік: 57

Re: Итоги 2018 года. Підсумки 2018 року.

Повідомлення ЯРОСЛАВ »

Коротенький підсумок із життя Львівського клЮбу у 2018 році:
Проведено 17 планових реал-зустрічей /123-139/ у чотирьох місцях:
-Палац мистецтв вул.Коперніка /2/
-Територія СКА кафе "золота підкова"/4/
-Кафе "Із сиром пироги" вул.В.Великого/5/
-Гуртожиток вул.Хімічна/6/
Рекорд відвідуванності встановлено на 123 реалі-41 чол. У звязку із змінами місць проведення зустрічей кількість реалістів зменьшувалась і в середньому становить 30 чол. По тій же причині клЮб збільшився лише на 8 новачків / загальна кількість відмітившихся -191/, зате до наших лав додались постійні форумчани :
Льовка-Левонм.Маріуполь,Володимир-ZeVSм.Київ,Ігор-1igor7 м.Н.Роздол Л/о,останній став регулярним відвідувачем та АКТИВістом клЮбу . :good:
На жаль маємо і втрати: пішов із життя наш хороший колега Львівський Майстер Михайло Городничий- вічная йому память.
Також відбулись 18 позареальних зустрічей із них три виїздних:
-Зимовий Карпатський реал-Славсько Л/о. на який приїхав Левон із сім"єю.
-Відкриття музею моделей м.Вінниця.
-Літній Карпатський реал-Межиброди Л/о. на який приїхав Володимир-ZeVS із дружиною.
Проведено наступні заходи:
-Участь із виставками моделей на весняному та осінньому Ретро Базарі.
-Участь із виставкою моделей на Leopolis Grand Prix.
-Lviv Scale Models Fest-думаю і там наші відмічались своїми експонатами.
-Відкриття музею техніки Ретро Гараж.
-Новорічна тривала виставка моделей клЮбників і форумчан в музеї Ретро Гараж та організація подарунків для дітей-сиріт на день Святого Миколая.
На 130 реалі введено в дію добровільний квиток мецената,що дає змогу накопичувати символічну суму для подальшого життя форуму та клЮбу, а в кінці року випущено традиційний /вже 5-й/ настільний та кишеньковий календарики-за що окрема подяка безпосереднім виконавцям. :bravo:
Слід зазаначити що левова частка позареалів відбулась у визначному місці м.Львова- це СІВЕРС-МУЗЕЙ нашого шановного і всіми поважаємого Володимира Костянтиновича !!! :friends:
У минулому році ми мали честь зустрічатися чи познайомитись із нашими не Львівськими колегами:
Юріком-Кузніцовським, Левоном /Маріуполь/, Юрою-Yurilisboa, Миколою-джяном,Андрієм-Gamodels, Володимиром-ZeVS,Костею-tatarin,Сергієм Івановим та Дімою-tim76 а на виїзді наші зустрічались із колегами Вінницького клубу колекціонерів серед яких є і наш клЮбник та форумчанин Аркадій Лучко. :bravo:
Ось вроді і все,якщо щось підзабув то можете відмітити, з повагою та з Новим роком!!!!
Ваш
Вкладення
P1110526.JPG
Аватар користувача
mykola78adm
Site Admin
Site Admin
Повідомлень: 15206
З нами з: 03 липня 2013 23:00
Звідки: Львів
Дякував (ла): 16096 разів
Подякували: 19193 рази
Вік: 46

Re: Итоги 2018 года. Підсумки 2018 року.

Повідомлення mykola78adm »

Привіт Всім ! :hello:

Ну от і відійшов в історію 2018-й рік. Час і мені підбити певні підсумки. Кінець року особисто для мене видався важким як фізично, так і емоційно... але то я можу розказати хіба моєму психологу (якого в мене нема :D ). Єдиний мінус цього - не зміг прийняти активної участі в акції св. Миколая (sorry)
А в загальному, що стосується минулого року, то старався приймати активну участь в усіх подіях клЮбу, як реальних так і позареальних - зрештою моя мармиза світиться практично на всіх світлинах з подій життя клЮбу, тому додатково робити якийсь колаж то є зайве :D . Звичайно особливо запамятались миттєвості зимового Реалу в Карпатах, де нарешті знову побачив наживо мого Брат-Джяна Льовчика та мав нагоду познайомитись з його чарівними дівчатами; далі поїздка у Вінницю, нові знайомства і чудово проведений час; ну і звичайно літній Реал - як завжди дружньо та весело :happy: ... і поміж тим ше низка чудових зустрічей та знайомств, в тому числі і в Sivers Museum :beer: :friends: :friends: :friends:

Що стосується особистого :? Майбуть найголовніша подія - це поява ось такої от обновки в масштабі 1:1 :) :

20180927_152139.jpg


І ще пару слів про автомодельні досягнення. Головним моментом стало відкриття двох напрямків в колекції. Перше в принципі не стало аж таким несподіваним, оскільки стало продовженням військової тематики - це ТАНКИ

IMG_4602.JPG


А от другий напрямок став несподіванкою не тільки для мене... а мабуть для всіх одноклЮбників - гАмериканські авто !!!

IMG_4600.JPG


Тут звичайно не всі обновки минувшого року, більш детальнішу "розкладку" зроблю вже у своїй візитівці. Тим більше, що є ще пара обновок ше з 2018 року, але які поки не "засвічені" в обновках ;) . Правда клЮбники мали можливість їх бачити на крайньому Реалі 2018-го. Ну то таке...

А наразі всім спасибі за увагу і терпіння :beer: І з Новим Роком Вас, Друзі !!! :beer: :friends:
Відповісти

Повернутись до “Наш клЮб”