Mercedes-Benz E-class

Модератор: Модератори

herman

Re: Mercedes-Benz E-class

Повідомлення herman »

На открывшемся сегодня моторшоу в Детройте компания Mercedes-Benz официально представила седан E-Class пятого поколения.
Новинка унаследовала фирменный дизайн интерьера и экстерьера старшего S-Class, а также обзавелась набором самых последних электронных помощников и систем немецкого автопроизводителя. В их числе – адаптивный круиз-контроль, который удерживает машину в заданной полосе на высоких скоростях даже при малозаметной дорожной разметке.
Новый Mercedes-Benz E-Class «вытянулся» в длину на 43 мм по сравнению с предшественником и теперь длина кузова составляет 4 923 мм. При этом размер колёсной базы увеличился на 65 мм – до 2 939 мм, что всего на 25 мм не дотягивает до показателя старого S-Class W220 в короткобазном исполнении. В основу модели легла модульная платформа MRA, которая породнила новинку с нынешним C- и S-классами и сделала автомобиль легче примерно на 100 кг благодаря замене части стальных компонентов кузова на алюминиевые.
Базовые версии E-Class W213 получили подвеску со стальными пружинами, однако жёсткость можно выбирать. Доступен «комфортный», вариант настройки, более жёсткий «авангард» с заниженным на 15 мм клиренсом и «спортивный» с электронноуправляемыми амортизаторами и уменьшенным дорожным просветом. Топовые комплектации будут предлагаться с опциональной пневмоподвеской Air Body Control, как у кроссовера GLC. Владельцы «Ешек» с пневмой смогут самостоятельно выбирать настройки режимов подвески и силовой установки из вариантов Comfort, ECO, Sport, Sport+ и Individual.
Базовые седаны получили привычную аналоговую приборную панель и 8.4-дюймовый экран мультимедийного комплекса. Топовые версии по примеру S-Class укомплектованы крупным блоком дисплеев с диагональю 12.3 дюйма и разрешением 1920х720 пикселей. В последнем случае у «приборки» имеется три преднастроенных варианта оформления, на руль вынесены тачпады для управления развлекательной системой, а салон дополнительно подсвечивает светодиодная подсветка с 64 цветами. В дополнение к этому дорогие версии седана будут укомплектованы аудиосистемой Burmester с 23 динамиками.
mercedes-benz_e_350_e.jpeg
mercedes-benz_e_1.jpeg

mercedes-benz_e_350_e_2.jpeg
mercedes-benz_e_350_e_3.jpeg
Аватар користувача
Петро М.Я.
Друг клЮбу
Друг клЮбу
Повідомлень: 304
З нами з: 01 жовтня 2013 16:23
Звідки: луцьк
Дякував (ла): 32 рази
Подякували: 15 разів
Вік: 41

Re: Mercedes-Benz E-class

Повідомлення Петро М.Я. »

Моя автівка Mercedes w123 300D 1980р.в Автомобіль пройшов повну реставрацію.Більшість відновлювальних робіт зробив я власноруч. :-$ Зберігається машина в гаражі
Вкладення
w1236.jpg
w1235.jpg
w1234.jpg
w1233.jpg
w1232.jpg
w1231.jpg
w123.jpg
Аватар користувача
baramelik
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4313
З нами з: 12 квітня 2014 12:25
Звідки: UA Lviv
Дякував (ла): 4071 раз
Подякували: 3012 разів
Вік: 48
Контактна інформація:

Re: Mercedes-Benz E-class

Повідомлення baramelik »

Петро М.Я. писав:Моя автівка Mercedes w123 300D 1980р.в Автомобіль пройшов повну реставрацію.Більшість відновлювальних робіт зробив я власноруч. :-$ Зберігається машина в гаражі
:bomb: бімба!!! Фарбована? , бо бачу дно всьо оброблене...
Є десь почитати як процес реставрації проходив? Цікаво за пробіг взнати :D
herman

Re: Mercedes-Benz E-class

Повідомлення herman »

Нет слов ! Просто бешеный восторг ! :bow:
Аватар користувача
Петро М.Я.
Друг клЮбу
Друг клЮбу
Повідомлень: 304
З нами з: 01 жовтня 2013 16:23
Звідки: луцьк
Дякував (ла): 32 рази
Подякували: 15 разів
Вік: 41

Re: Mercedes-Benz E-class

Повідомлення Петро М.Я. »

baramelik писав:
Петро М.Я. писав:Моя автівка Mercedes w123 300D 1980р.в Автомобіль пройшов повну реставрацію.Більшість відновлювальних робіт зробив я власноруч. :-$ Зберігається машина в гаражі
:bomb: бімба!!! Фарбована? , бо бачу дно всьо оброблене...
Є десь почитати як процес реставрації проходив? Цікаво за пробіг взнати :D
Так фарбований.Як показав процес покраски(до мене ще багато-багато разів фарбований) :) Фарба міняє відтінок.Почитати ніде.Даний автомобіль був у ДУЖЕ жахливому снані (починав вростати у землю) :D Пробіг приблизно 994000.На рахунок днища воно майже нове тобто я замовляв дані елементи кузова та вварював їх.Також нові нутрішні задні арки пороги чотири крила купа різноманітних розпірок(доречі їх у вільному продажі не знайти щоб не халтурити замовляв у Німечині)-це з нових деталей.Б.в купував капот та кришку багажника.Двері рідні.Робився кап.ремонт двигуна заміна кардана(адже шліци були уже на грані) мінявся редуктор задньго моста.Купував нові півосі останні дуже дорого мені коштували адже брав фірмові.А ще безліч усілякіх наконечників шарових втулків підшипників і т.д.Перешив салон(чохли пошили у ательє а обшивку самого салону робив власноруч).Із останніх деталей які я замінив на даному авто це-кран пічки два верхніх алюмінієвих ричага та нижній молдинг передньго крила(брав нові). :hello:А чуть не забув задні ліхтарі поворотники та скло фар теж нове :download:
Вкладення
w1239.jpg
w1238.jpg
w1237.jpg
Аватар користувача
ЯРОСЛАВ
Писар клЮбу
Писар клЮбу
Повідомлень: 16481
З нами з: 20 липня 2013 21:13
Звідки:
Дякував (ла): 13615 разів
Подякували: 18842 рази
Вік: 57

Re: Mercedes-Benz E-class

Повідомлення ЯРОСЛАВ »

Ну Петро молодець- :bravo: :good: :bravo:
Я так розумію ця машина як виставковий-парадний варіант у тебе?? Тобто що дня нею не користуєшся??
Аватар користувача
Петро М.Я.
Друг клЮбу
Друг клЮбу
Повідомлень: 304
З нами з: 01 жовтня 2013 16:23
Звідки: луцьк
Дякував (ла): 32 рази
Подякували: 15 разів
Вік: 41

Re: Mercedes-Benz E-class

Повідомлення Петро М.Я. »

ЯРОСЛАВ писав:Ну Петро молодець- :bravo: :good: :bravo:
Я так розумію ця машина як виставковий-парадний варіант у тебе?? Тобто що дня нею не користуєшся??
Спасибі.Саме так. :friends: Авто для задоволення. :dream: Як бальзам для душі.
Аватар користувача
ЯРОСЛАВ
Писар клЮбу
Писар клЮбу
Повідомлень: 16481
З нами з: 20 липня 2013 21:13
Звідки:
Дякував (ла): 13615 разів
Подякували: 18842 рази
Вік: 57

Re: Mercedes-Benz E-class

Повідомлення ЯРОСЛАВ »

Таку красоту тре на Леополіс гнати до Львова на виставку.. і реал! :beer:
А там ще й може наші Київляни приїдуть... + Ігор "корвет",Ксеня, Серж,Марко та інші то ж ціла авто колекція получається. :dream:
Аватар користувача
Петро М.Я.
Друг клЮбу
Друг клЮбу
Повідомлень: 304
З нами з: 01 жовтня 2013 16:23
Звідки: луцьк
Дякував (ла): 32 рази
Подякували: 15 разів
Вік: 41

Re: Mercedes-Benz E-class

Повідомлення Петро М.Я. »

ЯРОСЛАВ писав:Таку красоту тре на Леополіс гнати до Львова на виставку.. і реал! :beer:
А там ще й може наші Київляни приїдуть... + Ігор "корвет",Ксеня, Серж,Марко та інші то ж ціла авто колекція получається. :dream:
Так справжня колекція в маштабі 1/1 :) Спасибі я подумаю :dream:
Відповісти

Повернутись до “Mercedes-Benz”