Всеукраїнський Форум (зліт) колекціонерів - 2018

Відвідуєм наші Реали як наживо так і віртуально. Завжди раді гостям - Ласкаво Просимо !!!

Модератор: mykola78adm

Відповісти
Аватар користувача
mykola78adm
Site Admin
Site Admin
Повідомлень: 15119
З нами з: 03 липня 2013 23:00
Звідки: Львів
Дякував (ла): 15997 разів
Подякували: 19015 разів
Вік: 46

Всеукраїнський Форум (зліт) колекціонерів - 2018

Повідомлення mykola78adm »

Вітаю всіх !

Наші колеги з Львівського клЮбу, а саме Володя Сіверс та Володя Герман, мали бажання, нагоду та можливість відвідати славне місто Вінниця, де просто суперово провели час та зустрілися з колегами "по палаті" :D
В ході хммм... робочих зустрічей, народилася ідея провести у Вінниці Всеукраїнський Форум (зліт) колекціонерів автомоделей ! :happy:
Організаційні питання (місце зустрічі\поселення\культурна програма) готові на себе взяти наші друзі з Вінниці + Львівський клЮб готовий їм в цьому допомогти... звичайно :)
Орієнтовно це планується на травень 17-го року. По суті ця тема зараз створюється для визначення - а чи варто взагалі такий захід проводити. Хоча можу одразу дати акцепт - Львівський клЮб цілком і повністю ЗА цю ідею і готовий її підтримати (як особово так і... ну шо тра буде :D )
Аватар користувача
G&A Models
Site Admin
Site Admin
Повідомлень: 1995
З нами з: 02 липня 2013 23:48
Звідки: United Kingdom
Дякував (ла): 949 разів
Подякували: 1831 раз
Вік: 55

Re: Всеукраїнський Форум (зліт) колекціонерів - ~ травень 2

Повідомлення G&A Models »

Було би цikaво почути бiльш детальну iнформацiю про саму iдею такого мiроприемства. Давайте сюди парламентарiiв
Аватар користувача
Yura
Модератор
Модератор
Повідомлень: 12759
З нами з: 04 липня 2013 17:22
Звідки: смт. Клевань - м. Вараш (Кузнецовськ) Рівненської області
Дякував (ла): 15100 разів
Подякували: 22106 разів
Вік: 54

Re: Всеукраїнський Форум (зліт) колекціонерів - ~ травень 2

Повідомлення Yura »

???? А чому Вінниця, там що самий мощний клуб? А чому не Вараш (колишній Кузнецовськ), Ізюм, луцьк?
Вже Чиж хотів зробити зліт у Запоріжжі з подачі Берла (для торгівлі)
А чому не Львів, такою сходкою колекціонерів не може похвастатись жодне місто колекціонерів?
Кум Микола назви підстави для такої зустрічі?
А чому зимою у не у Карпатах
:beer: :friends:
Маю бажання купити ще ДІПа - куплю по адекватній ціні. Маю бажання купити пропущені випуски Автолегенд - не можу знайти. Отак і живу

Моя візитка: viewtopic.php?f=6&t=12&p=269#p269;
Новинки: viewtopic.php?f=7&t=39;
Аватар користувача
mykola78adm
Site Admin
Site Admin
Повідомлень: 15119
З нами з: 03 липня 2013 23:00
Звідки: Львів
Дякував (ла): 15997 разів
Подякували: 19015 разів
Вік: 46

Re: Всеукраїнський Форум (зліт) колекціонерів - ~ травень 2

Повідомлення mykola78adm »

Хлопці, більш детальніше вам можуть розписати Володимири (Герман і Сіверс) :)
Якшо коротко - є можливість (місце\приміщення) для проведення, є можливість "підтягнути" масмедіа, територіально місто Вінниця майже ідеально підходить для доїзду зі всіх точок України, є багато можливостей для культурного проведення вільного часу... Одним словом - ідея народилася не "з фонаря". Після проведеної наради партактиву клЮбу було прийнято рішення - ідея має право на життя !!!
... а тепер кидайте помідори :D
Аватар користувача
vladimir
Головуючий клЮбу
Головуючий клЮбу
Повідомлень: 6088
З нами з: 11 липня 2013 14:45
Звідки:
Дякував (ла): 1714 разів
Подякували: 9509 разів
Вік: 68

Re: Всеукраїнський Форум (зліт) колекціонерів - ~ травень 2

Повідомлення vladimir »

Информация. В теме "Позареальні посиденьки" и "Наші подорожі " были показаны фото из Винницкого Музея автомоделей. Его хозяин и владелец Саша двумя руками поддержал идею-мечту Володи Германа о такой встрече. Аргументы ЗА.
Винница равноудалена от большинства регионов Украины.
Саша предлагает помощь с залом , гостиницей (от 50 до 80 грн0 , встречей участников .
Может привлечь к мероприятию магазин "Радиатор".

Привлечь к мероприятию ТВ и Мэра Винницы.
Винница - очень симпатичный и уютный город
Мирослав
клЮбник
клЮбник
Повідомлень: 153
З нами з: 28 червня 2016 21:08
Звідки:
Дякував (ла): 126 разів
Подякували: 163 рази

Re: Всеукраїнський Форум (зліт) колекціонерів - ~ травень 2

Повідомлення Мирослав »

Дуже гарна ідея!!!!! Шкода що до 17 того року так довго чекати :bravo:
Аватар користувача
Vollodia
клЮбник
клЮбник
Повідомлень: 656
З нами з: 21 липня 2013 09:01
Звідки: СНР, UA
Дякував (ла): 116 разів
Подякували: 163 рази
Вік: 49

Re: Всеукраїнський Форум (зліт) колекціонерів - ~ травень 2

Повідомлення Vollodia »

Я хочу в Вінницю :happy:
Якщо, не буде звичайно форс-мажорів, то я однозначно і обома руками за. Давно хотів відвідати Вінницю, а це - НАГОДА!

... а на рахунок чому не у Львові-
Львів досить далеко, наприклад від Харкова..., та й і львів'яни хочуть також кудись виїхати... (суджу по собі) :D
:friends: :beer:
Зображення

Молимось, Боже єдиний,
Нам Україну храни...
Аватар користувача
biolog
клЮбник
клЮбник
Повідомлень: 1461
З нами з: 19 серпня 2013 19:58
Звідки: Луцьк
Дякував (ла): 1860 разів
Подякували: 693 рази
Вік: 35

Re: Всеукраїнський Форум (зліт) колекціонерів - ~ травень 2

Повідомлення biolog »

Враховуючи тільки, що у Вінниці єдиний реальний величезний музей масштабних моделей в Україні - двома руками за!!! :good: :good: :good:
База суперова! Якщо буде можливість підключити масмедіа - реальний шанс різко розширити наші ряди. Плюс - вивести колекціонування автомоделей в Україні на новий рівень :bibka:
Мирослав
клЮбник
клЮбник
Повідомлень: 153
З нами з: 28 червня 2016 21:08
Звідки:
Дякував (ла): 126 разів
Подякували: 163 рази

Re: Всеукраїнський Форум (зліт) колекціонерів - ~ травень 2

Повідомлення Мирослав »

Що там в Україні!!!!! Васюки стануть центром Всесвіті!!!!!! :D
Аватар користувача
mykola78adm
Site Admin
Site Admin
Повідомлень: 15119
З нами з: 03 липня 2013 23:00
Звідки: Львів
Дякував (ла): 15997 разів
Подякували: 19015 разів
Вік: 46

Re: Всеукраїнський Форум (зліт) колекціонерів - ~ травень 2

Повідомлення mykola78adm »

... а Бодя таки має рацію ;)
+ причина для проведення саме в такому форматі :)
Аватар користувача
G&A Models
Site Admin
Site Admin
Повідомлень: 1995
З нами з: 02 липня 2013 23:48
Звідки: United Kingdom
Дякував (ла): 949 разів
Подякували: 1831 раз
Вік: 55

Re: Всеукраїнський Форум (зліт) колекціонерів - ~ травень 2

Повідомлення G&A Models »

Всім мої вітання.

Позволю собі висказати свою думку на цю тему. Так як наша тема загальновідкрита як для користувачів форуму, так і для гостей, я буду висловлювавтись політично коректно. Відразу прошу вибачення якщо комусь мої слова покажуться гострими, саркастичними або образливими.
Перечитавши уважно пости, вдумавшись і орислухавшись до слів дописувачів я всеж таки вирішив вставити своїх 5 копійок.

На мій особистий погляд Львівський КлЮб достиг дуже багато - є регулярні зустрічі, позареальні зустрічі, поїздки в Керпати, є власний Форум, своя веб сторінка, друкована продукція, клюбні проекти. Особовий склад, якщо не помиляюсь, в загальному 100 колекціонерів, а може і більше. Враховуючи це все, сміливо можна сказати що КлЮб це дуже потузна неформальна організація. Більш чим впевнений що з КлЮбом рахуються і до нього тягнуться з багатьох куточків України, та і не тільки України. Звичайно є ще багато речей котрі треба підшліфувати, підтягнути і це виведе КлЮб ще вище. Простий факт - членами КлЮбу є три майстра модельної справи. Тому я повністю згоден з другом Юрком, коли він сказав : "А чому не Львів, такою сходкою колекціонерів не може похвастатись жодне місто колекціонерів?"

Звичайно такий зліт був би цікавим міроприємством, в незалежності де би це відбувалось. Але є але... От тут я затупив і не зрозумів. Поясню що саме - місце проведення. Так я розумію пояснення з точки зору географічного положення, що там є музей моделей (тут в мене своя думка але це тема окрема), массмедія , мер міста. Це все клас. Але є але...

Але просте - ідея наша, Володі Германа так? Втілювати в життя іі будуть інші = ми в цьому допомагаємо, лаври слави за міроприємство меру і тп , і тд = а де ми в цьому рінянні?

Тож реторичне питання - чому ми не можемо втілювати в життя свої ідеї самі? і тим самим якось залишити слід в колекціонерському світі.

Моя особиста позиція дуже проста - було би це у Львові то би рвав когті і ще би старався декілька місцевих колекціонерів з собою притягнути. А інше місто то вже не цікаво.
Аватар користувача
mykola78adm
Site Admin
Site Admin
Повідомлень: 15119
З нами з: 03 липня 2013 23:00
Звідки: Львів
Дякував (ла): 15997 разів
Подякували: 19015 разів
Вік: 46

Re: Всеукраїнський Форум (зліт) колекціонерів - ~ травень 2

Повідомлення mykola78adm »

G&A Models писав:Але просте - ідея наша, Володі Германа так? Втілювати в життя іі будуть інші = ми в цьому допомагаємо, лаври слави за міроприємство меру і тп , і тд = а де ми в цьому рінянні?
Тож реторичне питання - чому ми не можемо втілювати в життя свої ідеї самі? і тим самим якось залишити слід в колекціонерському світі.
Моя особиста позиція дуже проста - було би це у Львові то би рвав когті і ще би старався декілька місцевих колекціонерів з собою притягнути. А інше місто то вже не цікаво.
а я от не розумію позиції: "ми такі круті - дивіться всі на нас"... чому не підтримати колег з інших міст ? чому не піти назустріч ? чому не популізувати саму ідею єдності... чи навіть не знаю як сказати...
У Львові ми завжди всіх радо прийняти - в якій би кількості хто і скільки і звідки приїде... в нас це вже доконаний факт !
... так давайте "йти в люди" ! мені особисто по барабану - хто там які "лаври" буде пожинати - я за спілкування і розширення наших знайомств і інтересів... і неважливо яким саме чином ми це досягнемо.
Ну ось так. Якшо шо - вибачайте за різкість :beer:
Аватар користувача
G&A Models
Site Admin
Site Admin
Повідомлень: 1995
З нами з: 02 липня 2013 23:48
Звідки: United Kingdom
Дякував (ла): 949 разів
Подякували: 1831 раз
Вік: 55

Re: Всеукраїнський Форум (зліт) колекціонерів - ~ травень 2

Повідомлення G&A Models »

Микола немає за що тебе вибачати - сказав так як сказав. Саме так і має бути - кожен має право висказати свою думку
Аватар користувача
Vollodia
клЮбник
клЮбник
Повідомлень: 656
З нами з: 21 липня 2013 09:01
Звідки: СНР, UA
Дякував (ла): 116 разів
Подякували: 163 рази
Вік: 49

Re: Всеукраїнський Форум (зліт) колекціонерів - ~ травень 2

Повідомлення Vollodia »

mykola78 писав:...мені особисто по барабану - хто там які "лаври" буде пожинати ...
Я, також так думаю... (y) Давайте обійдемось, на той раз, без манії (нашої) величності :D

...ну а якщо без цього ніяк, то можемо виступити (для історії) , організаторами/співорганізаторами (звичайно разом з вінницькими колегами) цього дійства...
Як то кажуть - ІМХО... :unknw:
:friends:
Зображення

Молимось, Боже єдиний,
Нам Україну храни...
Аватар користувача
vladimir
Головуючий клЮбу
Головуючий клЮбу
Повідомлень: 6088
З нами з: 11 липня 2013 14:45
Звідки:
Дякував (ла): 1714 разів
Подякували: 9509 разів
Вік: 68

Re: Всеукраїнський Форум (зліт) колекціонерів - ~ травень 2

Повідомлення vladimir »

Я думаю , что провести такой фестиваль во Львове мы сможем всегда. Встреча , намеченная на 2017 год в Виннице , будет ,так сказать , пробным камнем. Она создает все условия для сомневающихся и колеблющихся. Не надо больше суток ехать на самый запад . Ведь намечавшийся в Запорожье фестиваль сорвался во многом из-за удаленности места встречи. Кроме этого , уровень нашего КлЮба и так известен , и если мы поедем в другой город , корона с нас не упадет. Мы (я уверен) будем самой большой и образующей делегацией.
А если идея провалится - значит никому ничего не надо вообще...
Відповісти

Повернутись до “Зустрічі колекціонерів”