Сьогодні: 18 грудня 2017 07:57

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Створити нову тему Відповісти  [ 45 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3  Далі
Автор Повідомлення
ПовідомленняДодано: 02 жовтня 2016 18:49 
Офлайн
Site Admin
Site Admin

Вік: 39
Подякував (ла): 22249 раз.
Вам подякували: 16610 раз.
Вітаю всіх !

Наші колеги з Львівського клЮбу, а саме Володя Сіверс та Володя Герман, мали бажання, нагоду та можливість відвідати славне місто Вінниця, де просто суперово провели час та зустрілися з колегами "по палаті" :D
В ході хммм... робочих зустрічей, народилася ідея провести у Вінниці Всеукраїнський Форум (зліт) колекціонерів автомоделей ! :happy:
Організаційні питання (місце зустрічі\поселення\культурна програма) готові на себе взяти наші друзі з Вінниці + Львівський клЮб готовий їм в цьому допомогти... звичайно :)
Орієнтовно це планується на травень 17-го року. По суті ця тема зараз створюється для визначення - а чи варто взагалі такий захід проводити. Хоча можу одразу дати акцепт - Львівський клЮб цілком і повністю ЗА цю ідею і готовий її підтримати (як особово так і... ну шо тра буде :D )

Моя Візитівка
Мої новоприбульці

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 02 жовтня 2016 19:04 
Офлайн
Site Admin
Site Admin

Вік: 49
Подякував (ла): 4256 раз.
Вам подякували: 7251 раз.
Було би цikaво почути бiльш детальну iнформацiю про саму iдею такого мiроприемства. Давайте сюди парламентарiiв

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 02 жовтня 2016 19:14 
Офлайн
Модератор
Модератор

Вік: 48
Звідки: смт. Клевань - м. Вараш (Кузнецовськ) Рівненської області
Подякував (ла): 22880 раз.
Вам подякували: 22627 раз.
???? А чому Вінниця, там що самий мощний клуб? А чому не Вараш (колишній Кузнецовськ), Ізюм, луцьк?
Вже Чиж хотів зробити зліт у Запоріжжі з подачі Берла (для торгівлі)
А чому не Львів, такою сходкою колекціонерів не може похвастатись жодне місто колекціонерів?
Кум Микола назви підстави для такої зустрічі?
А чому зимою у не у Карпатах
:beer: :friends:

Моя візитка: viewtopic.php?f=6&t=12&p=269#p269;
Новинки: viewtopic.php?f=7&t=39;

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 02 жовтня 2016 19:20 
Офлайн
Site Admin
Site Admin

Хлопці, більш детальніше вам можуть розписати Володимири (Герман і Сіверс) :)
Якшо коротко - є можливість (місце\приміщення) для проведення, є можливість "підтягнути" масмедіа, територіально місто Вінниця майже ідеально підходить для доїзду зі всіх точок України, є багато можливостей для культурного проведення вільного часу... Одним словом - ідея народилася не "з фонаря". Після проведеної наради партактиву клЮбу було прийнято рішення - ідея має право на життя !!!
... а тепер кидайте помідори :D

Моя Візитівка
Мої новоприбульці

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 02 жовтня 2016 19:52 
Офлайн
Головуючий клЮбу
Головуючий клЮбу

Вік: 62
Подякував (ла): 4876 раз.
Вам подякували: 17540 раз.
Информация. В теме "Позареальні посиденьки" и "Наші подорожі " были показаны фото из Винницкого Музея автомоделей. Его хозяин и владелец Саша двумя руками поддержал идею-мечту Володи Германа о такой встрече. Аргументы ЗА.
Винница равноудалена от большинства регионов Украины.
Саша предлагает помощь с залом , гостиницей (от 50 до 80 грн0 , встречей участников .
Может привлечь к мероприятию магазин "Радиатор".

Привлечь к мероприятию ТВ и Мэра Винницы.
Винница - очень симпатичный и уютный город

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 02 жовтня 2016 20:38 
Офлайн
клЮбник
клЮбник

Подякував (ла): 198 раз.
Вам подякували: 671 раз.
Дуже гарна ідея!!!!! Шкода що до 17 того року так довго чекати :bravo:

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 02 жовтня 2016 20:45 
Офлайн
клЮбник
клЮбник

Вік: 43
Подякував (ла): 503 раз.
Вам подякували: 932 раз.
Я хочу в Вінницю :happy:
Якщо, не буде звичайно форс-мажорів, то я однозначно і обома руками за. Давно хотів відвідати Вінницю, а це - НАГОДА!

... а на рахунок чому не у Львові-
Львів досить далеко, наприклад від Харкова..., та й і львів'яни хочуть також кудись виїхати... (суджу по собі) :D
:friends: :beer:

Молимось, Боже єдиний,
Нам Україну храни...

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 02 жовтня 2016 21:36 
Офлайн
клЮбник
клЮбник

Вік: 29
Подякував (ла): 3683 раз.
Вам подякували: 2123 раз.
Враховуючи тільки, що у Вінниці єдиний реальний величезний музей масштабних моделей в Україні - двома руками за!!! :good: :good: :good:
База суперова! Якщо буде можливість підключити масмедіа - реальний шанс різко розширити наші ряди. Плюс - вивести колекціонування автомоделей в Україні на новий рівень :bibka:

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 02 жовтня 2016 21:57 
Офлайн
клЮбник
клЮбник

Подякував (ла): 198 раз.
Вам подякували: 671 раз.
Що там в Україні!!!!! Васюки стануть центром Всесвіті!!!!!! :D

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 02 жовтня 2016 22:52 
Офлайн
Site Admin
Site Admin

... а Бодя таки має рацію ;)
+ причина для проведення саме в такому форматі :)

Моя Візитівка
Мої новоприбульці

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 02 жовтня 2016 23:29 
Офлайн
Site Admin
Site Admin

Всім мої вітання.

Позволю собі висказати свою думку на цю тему. Так як наша тема загальновідкрита як для користувачів форуму, так і для гостей, я буду висловлювавтись політично коректно. Відразу прошу вибачення якщо комусь мої слова покажуться гострими, саркастичними або образливими.
Перечитавши уважно пости, вдумавшись і орислухавшись до слів дописувачів я всеж таки вирішив вставити своїх 5 копійок.

На мій особистий погляд Львівський КлЮб достиг дуже багато - є регулярні зустрічі, позареальні зустрічі, поїздки в Керпати, є власний Форум, своя веб сторінка, друкована продукція, клюбні проекти. Особовий склад, якщо не помиляюсь, в загальному 100 колекціонерів, а може і більше. Враховуючи це все, сміливо можна сказати що КлЮб це дуже потузна неформальна організація. Більш чим впевнений що з КлЮбом рахуються і до нього тягнуться з багатьох куточків України, та і не тільки України. Звичайно є ще багато речей котрі треба підшліфувати, підтягнути і це виведе КлЮб ще вище. Простий факт - членами КлЮбу є три майстра модельної справи. Тому я повністю згоден з другом Юрком, коли він сказав : "А чому не Львів, такою сходкою колекціонерів не може похвастатись жодне місто колекціонерів?"

Звичайно такий зліт був би цікавим міроприємством, в незалежності де би це відбувалось. Але є але... От тут я затупив і не зрозумів. Поясню що саме - місце проведення. Так я розумію пояснення з точки зору географічного положення, що там є музей моделей (тут в мене своя думка але це тема окрема), массмедія , мер міста. Це все клас. Але є але...

Але просте - ідея наша, Володі Германа так? Втілювати в життя іі будуть інші = ми в цьому допомагаємо, лаври слави за міроприємство меру і тп , і тд = а де ми в цьому рінянні?

Тож реторичне питання - чому ми не можемо втілювати в життя свої ідеї самі? і тим самим якось залишити слід в колекціонерському світі.

Моя особиста позиція дуже проста - було би це у Львові то би рвав когті і ще би старався декілька місцевих колекціонерів з собою притягнути. А інше місто то вже не цікаво.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 02 жовтня 2016 23:42 
Офлайн
Site Admin
Site Admin

G&A Models написав:
Але просте - ідея наша, Володі Германа так? Втілювати в життя іі будуть інші = ми в цьому допомагаємо, лаври слави за міроприємство меру і тп , і тд = а де ми в цьому рінянні?
Тож реторичне питання - чому ми не можемо втілювати в життя свої ідеї самі? і тим самим якось залишити слід в колекціонерському світі.
Моя особиста позиція дуже проста - було би це у Львові то би рвав когті і ще би старався декілька місцевих колекціонерів з собою притягнути. А інше місто то вже не цікаво.

а я от не розумію позиції: "ми такі круті - дивіться всі на нас"... чому не підтримати колег з інших міст ? чому не піти назустріч ? чому не популізувати саму ідею єдності... чи навіть не знаю як сказати...
У Львові ми завжди всіх радо прийняти - в якій би кількості хто і скільки і звідки приїде... в нас це вже доконаний факт !
... так давайте "йти в люди" ! мені особисто по барабану - хто там які "лаври" буде пожинати - я за спілкування і розширення наших знайомств і інтересів... і неважливо яким саме чином ми це досягнемо.
Ну ось так. Якшо шо - вибачайте за різкість :beer:

Моя Візитівка
Мої новоприбульці

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 02 жовтня 2016 23:50 
Офлайн
Site Admin
Site Admin

Микола немає за що тебе вибачати - сказав так як сказав. Саме так і має бути - кожен має право висказати свою думку

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 03 жовтня 2016 07:58 
Офлайн
клЮбник
клЮбник

Вік: 43
Подякував (ла): 503 раз.
Вам подякували: 932 раз.
mykola78 написав:
...мені особисто по барабану - хто там які "лаври" буде пожинати ...

Я, також так думаю... (y) Давайте обійдемось, на той раз, без манії (нашої) величності :D

...ну а якщо без цього ніяк, то можемо виступити (для історії) , організаторами/співорганізаторами (звичайно разом з вінницькими колегами) цього дійства...
Як то кажуть - ІМХО... :unknw:
:friends:

Молимось, Боже єдиний,
Нам Україну храни...

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 03 жовтня 2016 08:28 
Офлайн
Головуючий клЮбу
Головуючий клЮбу

Я думаю , что провести такой фестиваль во Львове мы сможем всегда. Встреча , намеченная на 2017 год в Виннице , будет ,так сказать , пробным камнем. Она создает все условия для сомневающихся и колеблющихся. Не надо больше суток ехать на самый запад . Ведь намечавшийся в Запорожье фестиваль сорвался во многом из-за удаленности места встречи. Кроме этого , уровень нашего КлЮба и так известен , и если мы поедем в другой город , корона с нас не упадет. Мы (я уверен) будем самой большой и образующей делегацией.
А если идея провалится - значит никому ничего не надо вообще...

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 03 жовтня 2016 09:47 
Офлайн
Модератор
Модератор

Та ні до чого тут корона, мер та інші всякі прохвати.
Я думаю що ніхто не проти нових знайомств, нових місць. Я особисто у Вінниці ніколи не був (раз об"їхав по обїздній, коли їхали з Крима).

Просто з вами усіма ми почали знайомитись починаючи з УАФа, а потім дружно створили свій форум.
Коли я вперше їхав до Львова, то як хоть по фотках знав до кого їду. Так і :givi: взнав на зд вокзалі.

З Вінниці особисто знаємо лише Аркадія :beer: :friends:

Тому я думаю доречніще було б дану тему створити вінничанам, щось запропонувати, розказати ..... Та й колеги, котрі приймали Костянтиновича та Володю могли б вже зареєструватися та потихеньку готувати грунт для майбутньої події
Чому ми самі себе запрошуємо?

Тай не зказав би що так просто з доїздом. Я пишу про себе особисто. Поїзди від мене в ту сторону не ходять, потрібно іхати до Здолбунова. Автобус єдиний, прямий йде о 7:00 год. з Луцька. В Рівне я на його не встигаю.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 03 жовтня 2016 10:10 
Офлайн
Головуючий клЮбу
Головуючий клЮбу

Юра ! Идея встречи была высказана Володей Германом. Мы предложили организовать эту встречу и попробовать связаться с теми коллекционерами в Харькове , Изюме , Одессы , Киева , Луцка и т.д , которых знаем. То есть не мы сами себя приглашаем. Встреча все равно будет базироваться на нашем КлЮбе. Вчера мы говорили о поездке в Винницу на арендованном автобусе , куда предполагалось пригласить и тебя . и ребят из Луцка.
Винницкие коллекционеры уже начали регистрироваться на Форуме. Так что я думаю , что ведущая роль Львовского КлЮба не вызовет никаких сомнений ! :beer: :beer: :beer:

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 03 жовтня 2016 11:04 
Офлайн
Модератор
Модератор

Вік: 57
Подякував (ла): 19467 раз.
Вам подякували: 18874 раз.
Пару слов от меня... :hello:
1. … раз в год в Украине проходит ЛьвівСкейлМоделФест.
… раз в год в Украине проходит слет нумизматов и филателистов (и примкнувших к ним филокартистов, фалеристов и прочих "-истов").
… раз в год в Украине проходит слет коллекционеров пивной атрибутики.
… раз в год в Украине проходит Leopolis Grand Prix.
… раз в год в Украине проходит выставка авторских кукол и плюшевых мишек и это далеко не полный перечень…
Коллекционеры автомоделей сидят по своим городам и чего-то или кого-то ждут.
Как там Высоцкий пел: - Настоящих буйных мало вот и нету вожаков…???

2. Идея имеет место быть при следующих условиях:
- широкий круг привлеченных лиц, а именно с УАФ, ФУКа, РЦ форума.
- участие в мероприятии с торговыми площадками для интернет-магазинов "Радиатор", "МоделЛюкс" и частных продавцов.
- участие уважаемых коллег производителей моделей, к примеру артель "Универсал" из Днепра, ТМТ моделс из Киева, ЕМС (Пивторака) из Киева, НИК моделс из Николаева, V.M.Studio Lviv и так далее…
Если из Львова приедет человек -20, из Киева человек -10-15, из Одессы человек – 5, из Харькова, из Вараша, Ізюма, Луцка, Ладыжина… Из Великобритании и Португалии… :friends:
То тогда это и будет Всеукраинский форум… Иначе вся эта идея превращается в "Выездной реал Львовского КлЮбу" с прогулкой по Виннице и дегустацией пива …

3. Винница все-таки оптимальна с точки зрения расстояния для большинства потенциальных участников…
И самое главное! В Виннице есть человек, который может реально организовать место проведения, проживание, питание, туалет и прочие бытовые проблемы…Вопрос уровня цен тоже не последний…

4. Времени обговорить достаточно…Получится, значит получится, если нет, значит не судьба…

P.S. Я старый, больной и уставший человек… :D Уступаю дорогу молодым и энергичным, дерзайте !!!

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 03 жовтня 2016 11:34 
Офлайн
Модератор
Модератор

Так я особисто не проти. И пива я не п"ю :D
Просто виходить спорчений телефон - ідея В. Германа, підтримана Головуючим, озвучена Кумом Миколою..
І не потрібно ображатись, кожен має право висловити свою думку.
На даний час вже щось вимальовується, щось стає зрозумілим та поменшало що, де, коли, ......

Так що спокійно громада :beer: :friends:

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 03 жовтня 2016 12:19 
Офлайн
Site Admin
Site Admin