Використовуєм журналку для створення модифікацій авто

Модератори: mykola78adm, Модератори

Відповісти
Аватар користувача
Yura
Модератор
Модератор
Повідомлень: 12924
З нами з: 04 липня 2013 17:22
Звідки: смт. Клевань - м. Вараш (Кузнецовськ) Рівненської області
Дякував (ла): 15673 рази
Подякували: 22312 разів
Вік: 54

Використовуєм журналку для створення модифікацій авто

Повідомлення Yura »

Колись, вже давненько, на одному з рос. форумів у нашого колеги-колекціонера ANT 213 підгледів його роботу - він з Москвіч-2140 (Російський АЛ) шляхом перефарбування та доробок створив ранню модифікацію Москвіча-2140.
Ось будь-ласка на Ваш розсуд його робота -
М-2140 ранний. (Но с боковым зеркалом..JPG
М-2140 ранний. (Но с боковым зеркалом.1.JPG
SI851284.JPG
В чому ж полягає різниця між раннім та пізнім Москвічом-2140 -
1. Облицювання радіатора: на ранньому є хромована рамка по периметру, на пізньому - ні.
2. Емблема на облицюванні: на ранньому - "геральдичний щит" з "канонічною" емблемою, на пізньому - просто буковки "АЗЛК".
3. Ікла на бамперах: у раннього - хромовані з чорними резиновими накладками на торцях; у пізнього - кутасті, пластикові. На якомусь етапі ще й чорні "куточки" на "хвості" бампера ставили - як на ЗАЗ-968.
4. "Двірники": на ранньому - хромовані, на пізньому - чорні.
5. Бічне дзеркало заднього виду: на ранньому в штатну комплектацію не входило. На пізньому обов'язково фігурувало з водійської сторони, вправлене, в пластмасовий кутник в передньому кутку водійського вікна.
6. "Оправа" переднього і заднього шкла: на ранніх з домінуючою хромованою вставкою, на пізніх - чорні.
7. Шильдики "Moskvich" на передніх крилах: на ранніх є, на пізніх - ні.
8. Колісні диски: на ранніх з хромованими декоративними ковпаками; у пізніх - без ковпаків, з "ковпачками" на ступицях.
9. Габаритно ліхтарик на задніх стійках: у ранніх є, у пізніх - ні.
10. Чорна решітка вентиляції салону під задніми стійками: у ранніх - прямокутник з прямими "боками", у пізніх - прямокутник з опуклими "боками".
11. Простір в хромованою рамці на задній панелі кузова між задніми ліхтарями: у ранніх - пофарбований чорною матовою фарбою, а в нових - у колір кузова.
12. "Розетка" "1500" під правим заднім ліхтарем: у ранніх - є, у пізніх - ні.

Пізніше з польській журнальній серії виходить Москвіч-2140 (жовтого кольору), який майже підпадає під параметри раннього, а саме -
1. Облицювання радіатора в хромованій рамці по периметру;
2. На облицюванні емблема - "геральдичний щит" з "канонічною" емблемою;
3. Ікла на бамперах - хромовані з чорними резиновими накладками на торцях;
4. "Двірники" хромовані;
5. "Оправа" переднього і заднього скла з хромованою вставкою;
6. Присутній на передніх крилах шильдики "Moskvich";
7. Габаритно ліхтарик на задніх стійках присутній, але не пофарбований;
8. Чорна решітка вентиляції салону під задніми стійками - прямокутник з прямими "боками";
Не співпадає з параметрами раннього -
1. Присутнє з водійської сторони джеркало заднього виду;
2. Відсутні хромовані декоративними ковпаками на колесних дисках;
3. Не пофарбовані ліхтарики на задніх стійках;
4. Не пофарбований простір в хромованою рамці на задній панелі кузова між задніми ліхтарями чорною матовою фарбою;
5. відсутня "розетка" "1500" під правим заднім ліхтарем.

А тепер беремо польський Москвіч-2140 та переробляємо на ранній, а саме -
1. видаляємо з водійської сторони джеркало заднього виду;
2. фарбуємо ліхтарики на задніх стійках (в 2 кольори - біло-червоні);
3. фарбуємо простір в хромованою рамці на задній панелі кузова між задніми ліхтарями чорною матовою фарбою (маркером)
4. виготовляємо або докупляємо та вставляємо 4 хромовані декоративні ковпаки на колесні диски та шильдик 1500 (під правою задньою фарою).
5. змінюємо реєстрацію моделі з польської на радянську.
Москвіч-2140.JPG
(156.46 Кіб) Завантажено 282 разів
зад.JPG
(133.51 Кіб) Завантажено 282 разів
На моїй моделі залишилось підфарбувати ліхтарі на задніх стойках та встановити ковпаки та шильдик. Буду шукати. А може хтось з колег допоможе?
Маю бажання купити ще ДІПа - куплю по адекватній ціні. Маю бажання купити пропущені випуски Автолегенд - не можу знайти. Отак і живу

Моя візитка: viewtopic.php?f=6&t=12&p=269#p269;
Новинки: viewtopic.php?f=7&t=39;
Аватар користувача
Dhananc Nikol
Модератор
Модератор
Повідомлень: 9673
З нами з: 13 липня 2013 09:32
Звідки: місто Ізюм Харківська область
Дякував (ла): 19379 разів
Подякували: 6986 разів
Вік: 39

Re: Використовуєм журналку для створення модифікацій авто

Повідомлення Dhananc Nikol »

Юра, дуже цікава тема, я про такі відмінності і не чув!!! :beer: :friends: :good: :bravo:
Аватар користувача
ЯРОСЛАВ
Писар клЮбу
Писар клЮбу
Повідомлень: 16379
З нами з: 20 липня 2013 21:13
Звідки:
Дякував (ла): 13566 разів
Подякували: 18757 разів
Вік: 57

Re: Використовуєм журналку для створення модифікацій авто

Повідомлення ЯРОСЛАВ »

Цікаво Юрік- зовсім інша модель виходить...
А чи відомо, які колесні диски колега з Росії поставив- дуже гарно получилось.. :good:
Аватар користувача
Yura
Модератор
Модератор
Повідомлень: 12924
З нами з: 04 липня 2013 17:22
Звідки: смт. Клевань - м. Вараш (Кузнецовськ) Рівненської області
Дякував (ла): 15673 рази
Подякували: 22312 разів
Вік: 54

Re: Використовуєм журналку для створення модифікацій авто

Повідомлення Yura »

Dhananc Nikol писав:Юра, дуже цікава тема, я про такі відмінності і не чув!!! :beer: :friends: :good: :bravo:
Да таких відмінностей друже Микола джан море, це тільки початок. Практично всі модифікації Москвічів, Жигулів, Волг були ранні та пізні. Через трошки зроблю ще один схожий пост по швидконверсіях.
Маю бажання купити ще ДІПа - куплю по адекватній ціні. Маю бажання купити пропущені випуски Автолегенд - не можу знайти. Отак і живу

Моя візитка: viewtopic.php?f=6&t=12&p=269#p269;
Новинки: viewtopic.php?f=7&t=39;
Аватар користувача
Yura
Модератор
Модератор
Повідомлень: 12924
З нами з: 04 липня 2013 17:22
Звідки: смт. Клевань - м. Вараш (Кузнецовськ) Рівненської області
Дякував (ла): 15673 рази
Подякували: 22312 разів
Вік: 54

Re: Використовуєм журналку для створення модифікацій авто

Повідомлення Yura »

ЯРОСЛАВ писав:Цікаво Юрік- зовсім інша модель виходить...
А чи відомо, які колесні диски колега з Росії поставив- дуже гарно получилось.. :good:
На перших 2-х фото (зверху) наш колега поставив правильні декоративні хромовані ковпаки, які йшли на ранніх Москвічах. на 3-й фотці - правильні диски з пластмасовим ковпачком на ступиці, котрі були характерні для пізніх Москвічів.
В продажі ковпаків для ранніх та ковпачків для пізніх я не бачив, мабуть майстер їх сам зробив. В нього дуже багато цікавивх речей (моделей) зроблено - як з нуля, так і конверсій. Мені особисто дуже подобаються його роботи. Колись з часом створю тему.
Ви там до Вовчика ближче, замовляйте і про мене не забудьте.
А от шильдика 1500 в продажі бачив - але в кого і хто виробник - не пам"ятаю. Якщо знайду, то викладу.
Маю бажання купити ще ДІПа - куплю по адекватній ціні. Маю бажання купити пропущені випуски Автолегенд - не можу знайти. Отак і живу

Моя візитка: viewtopic.php?f=6&t=12&p=269#p269;
Новинки: viewtopic.php?f=7&t=39;
Відповісти

Повернутись до “Журнальні серії авто і мото СРСР та пострадянського періоду”