Флуділка BMW

Модератори: vovanbmw, Модератори

Аватар користувача
vovanbmw
Друг клЮбу
Друг клЮбу
Повідомлень: 3123
З нами з: 04 серпня 2013 19:47
Звідки: Київ - San Diego.
Дякував (ла): 2105 разів
Подякували: 707 разів
Вік: 48

Re: Флуділка BMW

Повідомлення vovanbmw »

Dhananc Nikol писав:Опа... :D Одночасно написали... hihi Володимире, а ті що Ти бачив типу 3d, фотки є?
Пошукаю ввечері! :beer:
#russia is a terrorist state
Аватар користувача
Дмитрий 911
Друг клЮбу
Друг клЮбу
Повідомлень: 1519
З нами з: 14 липня 2013 16:34
Звідки: Одеса
Дякував (ла): 421 раз
Подякували: 544 рази
Вік: 34

Re: Флуділка BMW

Повідомлення Дмитрий 911 »

Дякую, я ті що в Берла бачив, то крайній випадок, бо більше цікавлят травльонки як на НЕО, такі можливо придбати у вільному продажі, чи тільки на замовлення ? :beer:
Зображення
Зображення
Моя Візитівка
Мої Новинки

Imagine, all the people living life in peace
Аватар користувача
vovanbmw
Друг клЮбу
Друг клЮбу
Повідомлень: 3123
З нами з: 04 серпня 2013 19:47
Звідки: Київ - San Diego.
Дякував (ла): 2105 разів
Подякували: 707 разів
Вік: 48

Re: Флуділка BMW

Повідомлення vovanbmw »

Передивився eBay, нема зараз пропозицій, раніше бачив декалі 3d для BMW та Ferrari, металізовані, нажаль ..., зараз тількі звичайні: http://www.ebay.com/sch/i.html?_from=R4 ... 1+43&rt=nc
#russia is a terrorist state
Аватар користувача
Dhananc Nikol
Модератор
Модератор
Повідомлень: 9732
З нами з: 13 липня 2013 09:32
Звідки: місто Ізюм Харківська область
Дякував (ла): 19383 рази
Подякували: 6986 разів
Вік: 39

Re: Флуділка BMW

Повідомлення Dhananc Nikol »

Дякую!!! :beer: :friends:
Аватар користувача
Dhananc Nikol
Модератор
Модератор
Повідомлень: 9732
З нами з: 13 липня 2013 09:32
Звідки: місто Ізюм Харківська область
Дякував (ла): 19383 рази
Подякували: 6986 разів
Вік: 39

Re: Флуділка BMW

Повідомлення Dhananc Nikol »

Спілкуючись по скайпу з Сержиком, я якось пофастав останньою новинкою BMW 745i (E65), 2002-2005, 1/43 від Minichamps!!! :D На що Серж сказав мені, що і в нього є така цаца і презентував мені її онлайн!!! :-O :good: :bravo: В нього модель перших випусків!!! :bow: :bomb: Розглядаючи ту красу, я помітив одну особливість: в моделі на передніх фарах "вії" поворотів помаранчеві, а в мене на моделі прозорі з вкрапленням помаранчевих цяток там де повинні бути лампочки в справжньому авто!!! :O Також повторювачі поворотів на передніх крилах в Сержика моделі помаранчеві, а в моєї прозорі!!! :? І ззаду також повороти помаранчеві, а в моєї прозорі!!! Задався цим питанням!!! :headbang:

І ось, що я вияснив... :givi:
Обидві моделі в до рестайлінговій версії кузову Е65, який був в 2005 році. Почитавши наявну інформацію не знайшов конкретних фактів існування моделей з різними "віями"!!! Є тільки до рестайлінгова версія 2001-2005 років випуску
1024px-BMW_7er_(E65)_front_20100918.jpg

1024px-BMW_7er_(E65)_rear_20100918.jpg

і після рестайлінгова версія 2005-2008 років випуску, але там зовсім інші фари!!!
1024px-BMW_730d_(E65)_Facelift_front_20100718.jpg

1024px-BMW_730d_(E65)_Facelift_rear_20100718.jpg

Тож помисливши логічно, переглянувши купу фоток, дійшов висновку, що в Сержа модель 2002 року випуску, тобто, перша волна сімок у кузові Е65!!! А в мене 2005 року випуску, тобто більш свіжіша модель!!! Думаю, що баварці перед тотальним рестайлінгом 2005 року, трохи (косметично) видозмінили сімку!!! Але прямих підтверджень моїм судженням немає!!! Що скажете колеги? Може в кого є конкретна інформація? Колеги, прошу до дискусії!!!

П.С. Трохи порівняльних фоток... Сержику РЕСПЕКТ за надані фото... :beer: :friends:
Вкладення
c_1a36de2443e5409af66c2a3a3ef337ef.jpg
(60.94 Кіб) Завантажено 5576 разів
c_cc9fba5ffc0a87e0e886dd139fb3b040.jpg
(66.38 Кіб) Завантажено 5576 разів
c_8d9348a273c0bdb3de523bdcd2eb6b8f.jpg
(49.49 Кіб) Завантажено 5576 разів
c_1313f9fd0d0058ce8c7ca4b5e99746a1.jpg
(44.9 Кіб) Завантажено 5576 разів
c_18ed2d3c26f518e947113e1cf4cf93f21.JPG
(26.98 Кіб) Завантажено 5576 разів
Аватар користувача
vovanbmw
Друг клЮбу
Друг клЮбу
Повідомлень: 3123
З нами з: 04 серпня 2013 19:47
Звідки: Київ - San Diego.
Дякував (ла): 2105 разів
Подякували: 707 разів
Вік: 48

Re: Флуділка BMW

Повідомлення vovanbmw »

Думаю з прозорими то для америки, з жовтими для европи, хоча можу помилятися, можливо було декілька варіантів комплектаціі одразу, як це буває в БМВ, наприклад стандартно навіть для старушенціі е36 були жовті повороти, але також в одночас були і білі в оригиналі, так що ....
#russia is a terrorist state
Аватар користувача
Dhananc Nikol
Модератор
Модератор
Повідомлень: 9732
З нами з: 13 липня 2013 09:32
Звідки: місто Ізюм Харківська область
Дякував (ла): 19383 рази
Подякували: 6986 разів
Вік: 39

Re: Флуділка BMW

Повідомлення Dhananc Nikol »

Я і цей варіант теж розглядав, але документальних підтверджень жодної з версій не знайшов!!! :pardon: Будемо шукати... :beer:
Аватар користувача
Dhananc Nikol
Модератор
Модератор
Повідомлень: 9732
З нами з: 13 липня 2013 09:32
Звідки: місто Ізюм Харківська область
Дякував (ла): 19383 рази
Подякували: 6986 разів
Вік: 39

Re: Флуділка BMW

Повідомлення Dhananc Nikol »

В одній із тем Володя (vovanbmw) підняв досить цікаву, як на мене, тему доцільності встановлення на автомобілі BMW трициліндрових двигунів!!! :beer: :friends: Трохи почитавши наявної інформації та на моє суб'єктивне бачення цього питання, я вирішив створити цей пост-роздум, використовуючи автомобілі BMW і не тільки... :bibka: Що з цього вийшло прошу до уваги... :popcorn:

Тему вирішив назвати так: "Чи можуть трициліндрові двигуни стати популярними?"

Хоча автомобільні інженери і вирішили технічні проблеми, які спіткали трициліндрові двигуни в 80-х і на початку 90-х років, навіть, нашпиговані новими технологіями і турбінами, всеодно цим силовим агрегатам знадобиться не малий час, щоб стати популярнішими за чотирициліндрові чи інші двигуни.

На мою думку, найбільшу проблему в сприйнятті двигуни з трьома циліндрами отримають на американському ринку, де традиційно представлені автомобілі з великою кількістю циліндрів.

Приміром у США десь 25 років назад продавались автомобілі марок Geo Metro,
2_1992_geo_metro2.jpg
(78.63 Кіб) Завантажено 3013 разів

Subaru Justy
image008.jpg
(41.25 Кіб) Завантажено 3013 разів

та Daihatsu Charade,
daihatsu_charade_csx_white_1988.jpg
(117.35 Кіб) Завантажено 3013 разів

які мали трициліндрові мотори. Технології того часу не давали можливості зробити ці двигуни ефективними.

Як приклад можна розглянути 1,0 літровий двигун, що встановлювався на Charade (продавався з 1988 по 1992 роки) мав потужність всього 53 к.с. Для того, щоб розігнати цей не величкий автомобіль до 100 км/год необхідно було 15 секунд. Єдиним плюсом цього автомобіля була економія пального. Витрати у змішаному циклі складали 6,2л/100км.
78c5bau-960.jpg

Тепер давайте розглянемо в якості прикладу новий сучасний автомобіль Ford Fiesta 2014 року випуску, який також оснащений трициліндровим мотором. Різниця в технологіях очевидна. Відразу видно як продвинулись технології за більше ніж 25 років.
2014-ford-fiesta-sfe-ecoboost-in-motion.jpg

Fiesta SFE має той же 1,0 літровий мотор, що і Charade, але має потужність 123 к.с. Витрати пального менше 5,2л/100км. Також варто відмітити, що Fiesta важить більше на 360 кг, і має динаміку розгону від 0-100 км/год всього у 8 секунд.
1403262267_222555.jpg
(62.58 Кіб) Завантажено 3013 разів

Ще для прикладу можемо узяти Mini Cooper 2014 року випуску, який оснащено 1,5 літровим трициліндровим турбо мотором. Цей силовий агрегат виробляє більше енергії, ніж 1,6-літровий чотирициліндровий двигун.
mini_cooper_f56_1.jpg
(47.9 Кіб) Завантажено 3013 разів

Також автомобль, оснащений трициліндровим мотором, розганяється до 100км/год на 2,3 секунди швидше, і має менші витрати пального - 5,9л/100км.
53e36b8495a65622688b4591.jpg

Варто відмітити, що компанії Ford, BMW та інші автовиробники довгий час не звертали уваги на трициліндрові двигуни із-за їх не зовсім гарної репутації. Замість того довгий час автомобільні компанії робили акцент на економію пального, але з часом межа технологічного вдосконалення вичерпалася. Компанії зрозуміли, що без зменшення кількості циліндрів знизити витрати пального стало не можливим.

Ще одне питання, яке можна підняти у цій темі, що безпосередньо стосується триціліндрових двигунів це: «А чи важливий розмір двигуна в атомобілебудуванні?»

Наприклад, компанія BMW виробляє мотоцикли з більшими за розмірами двигунами, аніж ті, які встановлені під капотом автомобілей Mini Cooper. Також Ви можете придбати газонокосарку з більш потужним двигуном, аніж в Mitsubishi Mirage.

Автовиробники стали використовувати трициліндрові двигуни в першу чергу для зменшення ваги автомобіля, що покращує керованість і якість гальмування. Крім того, трициліндрові двигуни мають на 20 відсотків менше деталей, аніж чотирициліндрові. Також, у зв'язку з тим, що маленькі двигуни компактні по своїм розмірам, це покращує безпеку автомобіля при аварії, тобто, вільний простір від капотом із-за трициліндрового двигуна знижує ризик, що при лобовому зіткненні двигун здвинеться в салон автомобіля.

Але головна підстава, чому автовиробники звернули увагу на двигуни з трьома циліндрами це все ж таки суттєве зниження витрат палива, при менших затратах для виробництва автомобіля, причому без втрат потужності і крутного моменту.

Отже, як Ми бачимо перевага трициліндрових двигунів над іншими очевиндна. Але постає питання сприйняття споживачами цих силових агрегатів, бо саме від них залежить подальше майбутнє таких двигунів, тобто, якщо двигун працює грубо, спостерігається сильна вібрація на холостих оборотах і двигун не є достатньо потужним, то споживачі будуть відчувати, що двигун працює погано, і не захочуть покупати такий автомобіль, разом з тим, якщо двигун працює достатньо гладко і відчувається його потужність, то покупець навіть і не зверне уваги, що автомобіль оснащено маленьким трициліндровим двигуном.

Досягнення технологій при виробництві трициліндрових двигунів!!!

Справа в тім, що дуже складно збалансувати роботу трициліндрового двигуна, в якому два поршні рухаються одночасно вгору, а третій поршень рухається в низ.

Компанія Ford проблему розбалансування трициліндрових двигунів вирішила таким чином. Запатентована технологія Ford перенаправляє енергію розбалансування за допомогою маховика і переднього шківа. BMW, Mitsubishi и General Motors використовують баланс валів, які установлені в двигуні. Вони обертаються в протилежному напрямку обертання колінчастого вала, щоб прибрати вібрацію дисбалансу.

І на останок, з мінусів, що я зміг знайти в автомобілях з трициліндровими двигунами, це все-ж-таки не достатність потужності в певних ситуаціях на дорозі, коли водії змушені додавати обертів двигуна, що впливає на кінцеві витрати палива та велика кількість автомобілів з трициліндровими турбо моторами, які не генерують свій максимальний обертовий момент поки працює турбокомпресор. Тому говорити про те, що в близькому майбутньому трициліндрові двигуни будуть домінувати в автомобілебудуванні, поки передчасно. Хоча є всі передумови, що рано чи пізно трициліндрові двигуни потіснять чотирициліндрові.

Яскравий цьому приклад гібридна версія BMW i8 оснащена трициліндровим 1,5 літровим бензиновим двигуном.
2014-BMW-i8-Hybrid-Carbon-Side-Doors-Open-Black.jpg

2014-bmw-i8_100435904_l.jpg

2014-bmw-i8_100435906_l.jpg

bmw4.jpg


Якось так, колеги!!! :beer: :friends: Намагався бути не багатослівним, але бачу, що не вийшло!!! :-$ ;)
Аватар користувача
vovanbmw
Друг клЮбу
Друг клЮбу
Повідомлень: 3123
З нами з: 04 серпня 2013 19:47
Звідки: Київ - San Diego.
Дякував (ла): 2105 разів
Подякували: 707 разів
Вік: 48

Re: Флуділка BMW

Повідомлення vovanbmw »

Дякую Коля! Все що ти написав є вірним. Але, головна проблема на мою думку, це дуже малий ресурс трициліндрового двигуна. Звичайно його дуже важко збалансувати, і я розумію що таке балансирні вали, та купа датчиків детонації, завдяки яким це балансування і відбувається, але, наш бензин один з найгірших, наше повітря одне з найбрудніших, а це смерть для мотора, не тількі 3-циліндрового. А ще наші люди не розуміють що заміна мастила в подібних "економічних" двигунах нового покоління, повинна відбуватись кожні 8-10тис. км., а не 15-20т як рекомендує виробник, вже на 12й тисячи кілометрів від того масла залишилася тількі база, присадки давно сгоріли, тож і мотор робить на ізнос. Ще одна проблема, дуже високий температурний режим, який підняли виключно для економії пального, як наслідок швидкий знос маслоз`ємних колпачків. Від цього і дуже малий ресурс цих нових моторів і це стосується не тількі 4х циліндрових, а і 6-циліндрів, і не тількі BMW, практично всі нові екологічні мотори це "рулетка" і дуже малий ресурс, 150-200 тисяч це потолок.
Тож підсумовуючи вищесказане, я глибоко сумніваюся, що 3-циліндрові мотори витримають хочаб до 100тисяч в наших умовах.

PS звичайно там ще в парі йдуть електродвигуни, які трохи розвантажують ДВС, може з часом стане ясно, піде ця технологія чи ні, будемо дивитись. :) :beer:
#russia is a terrorist state
Аватар користувача
baramelik
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4313
З нами з: 12 квітня 2014 12:25
Звідки: UA Lviv
Дякував (ла): 4070 разів
Подякували: 3012 разів
Вік: 48
Контактна інформація:

Re: Флуділка BMW

Повідомлення baramelik »

vovanbmw писав:... я глибоко сумніваюся, що 3-циліндрові мотори витримають хочаб до 100тисяч в наших умовах.
швагро мав фабію 3 циліндрову з салону. Продав через 4 роки з пробігом +/- 200 тис. казав шо ше жива була, але продавав по тих самих причинах озвучених вище ...
Аватар користувача
Dhananc Nikol
Модератор
Модератор
Повідомлень: 9732
З нами з: 13 липня 2013 09:32
Звідки: місто Ізюм Харківська область
Дякував (ла): 19383 рази
Подякували: 6986 разів
Вік: 39

Re: Флуділка BMW

Повідомлення Dhananc Nikol »

Дякую, хлопці, за цікаву дискусію!!! :beer: :friends: Так, погоджусь, що є проблеми з цими двигунами, але ж технології не стоять на місці і тому я думаю, що є у трициліндрових двигунів шанс на життя!!! :bibka: :givi:

п.с. якби я брав собі бімера, то, напевно, придбав би собі авто з 3-х літровим бензиновим двигуном з подвійною турбіною. Цей шестициліндровий двигун має 306 конячок. На мою думку саме в нього ідеальне співвідношення динамічних характеристик і показників економії пального. Логічніше було б обрати дизель з точки зору економії, але нажаль у нас в країні дизеля який відповідав би міжнародним стандартам якості поки-що не має.
Відповісти

Повернутись до “BMW”