http://lmccforum.lviv.ua/

Завантаження зображень на Форум
http://lmccforum.lviv.ua/viewtopic.php?f=91&t=1102
Сторінка 1 з 1

Автор:  mykola78 [ 25 березня 2014 12:47 ]
Тема повідомлення:  Завантаження зображень на Форум

Привіт всім :hello:
Оскільки до цього часу не було інструкції по завантаженню фото на форум (вірніше вона була, але в певний момент застаріла :) ) - вирішив всетаки це зробити.

На форумі є можливість завантажувати зображення безпосередньо на сам форум. Що це означає ? Це означає, що загружені фото будуть зберігатися безпосередньо в базі даних форуму і "помруть" хіба разом з форумом (що, як я надіюся, станеться не в цьому житті).

Можна звичайно загружати фото і через сторонні файлообмінники. Наприклад : http://hostingkartinok.com/ . Мінімальна кількість реклами, відносна простота процесу загрузки і можливість мультизагрузки (до 10-ти зображень за раз). Але є один момент - я не можу в такому випадку гарантувати, що адміністрація цих ресурсів в один прекрасний момент не вирішить, що час розміщення ваших файлів там закінчився... їх просто "викинуть". І тоді на форумі замість фото буде тільки : "Файл недоступен" чи шось подібне. Такі випадки на інших форумах вже були.

Тепер зупинимось на загрузці фото безпосередньо на форум. В режимі написання (редактор) повідомлення внизу, під полем для написання тексту, є ось такий блок :

Clip_01.jpg

Саме він і дозволяє робити власне загрузку. Для того, щоб завантажити файл - його треба вибрати : через кнопку "Обзор", обрати (знайти) потрібний вам файл і натиснути "Открыть" (в залежності від операційної системи назви кнопок можуть різнитися - але суть зрозуміла :) )

Clip_2.jpg

В результаті отримаємо наступне (заповнюється поле назви файла)

Clip_3.jpg

Коли після зазначених дій ви натиснете кнопку "Відіслати" - ваше повідомлення відправиться на форум і зображення прикріпиться після тексту вашого повідомлення в самому кінці. Але є кілька додаткових можливостей - це можливість розміщення зображення в любому місці в тексті вашого повідомлення (через так звані теги) та друга можливість - мультизагрузка. Про це - в наступних повідомленнях цієї теми.

Автор:  mykola78 [ 25 березня 2014 13:12 ]
Тема повідомлення:  Re: Завантаження зображень на Форум

Використання "тегу зображення"

Звичайно, що багатьом хотілось би бачити своє зображення не "де попало", а в якомусь визначеному місці в тексті повідомлення. Для цього і використовується "тег зображення". Як його отримати ? Виконуємо всі кроки, описані в попереньому пості, але кнопку "Відіслати" не натискаємо. В цьому випадку ми обираємо кнопку "Додати файл"

Clip_4.jpg

Відбудеться процес власне загрузки зображення, але саме повідомлення лишається в режимі редагування. І зявляється ще одна річ, яка дозволяє нам оперувати "тегом зображення"

Clip_5.jpg

Тепер, для того, щоб розмістити наше повідомлення в тексті там, де ми хочемо - достатньо поставити курсор в потрібному місці в тексті повідомлення та натиснути кнопочку "Вставити в текст повідомлення"

Clip_6.jpg

А в тексті повідомлення появиться якраз саме той "тег зображення" з назвою власне файлу, який ви загружаєте

Clip_7.jpg

Після того, як ви відправите повідомлення на форум, то отримаємо ось такий результат :

Clip_8.jpg

до речі, в режимі "Попередній перегляд" можна подивитись на результат, який ви отримаєте після відправки повідомлення на форум - зображення при попередньому перегляді будуть вже відображатися.

Автор:  mykola78 [ 25 березня 2014 13:41 ]
Тема повідомлення:  Re: Завантаження зображень на Форум

Мультизагрузка зображень.

Тепер постає питання... Коли в нас більше одного зображення то звичайно, по одному їх цикати через кнопку "Додати файл" - заняття невдячне. :) Тому після переїзду форуму зі старої площадки і отримання доступу до "движка" форуму, першим ділом піднялось питання щодо мультизагрузки зображень. Це було реалізовано. Можливо не в такому ідеалі, якби хотілось, але процес загрузки таки здорово цей спосіб спрощує. Просто чисто з технічних питань більшого поки отримати не вдається.

Отже... Маємо ми кілька файлів. Наприклад - 3 штуки. Що ми робимо в такому випадку. В полі завантаження зображення є ось така кнопочка : "+"

Clip_9.jpg

Натискаємо два рази на цей плюсик і отримаємо вже три поля завантаження зображення :

Clip_10.jpg

Тепер для кожного такого поля через кнопку "Обзор" обираємо потрібні нам файли (як це описано тут : viewtopic.php?p=19755#p19755 )

Отримаємо наступне :

Clip_11.jpg

Якщо ми одразу натиснемо на "Відіслати", то всі обрані нами файли просто добавляться в кінець повідомлення. Але ми також можемо їх розмістити і в довільному порядку по тексту - де це потрібно нам. Для цього натискаємо кнопку "Додати файл"

Clip_12.jpg

І отримаємо відповідний список зображень для можливості вставки їх в текст повідомлення

Clip_13.jpg

Тепер ми можемо встановити курсор в потрібному місці в тексті повідомлення, обрати зі списку потрібне нам зображення і натиснути на "Вставити в текст повідомлення". І так для кожного зображення.
В тексті редактора повідомлення це буде виглядати, наприклад, так :

Clip_14.jpg

Ну а саме повідомлення - так :

Автор:  mykola78 [ 25 березня 2014 13:42 ]
Тема повідомлення:  Re: Завантаження зображень на Форум

текст1 текст1 текст1 текст1
текст1

puma_f 001.jpg

текст2 текст2 текст2 текст2 текст2 текст2
текст2
текст2 текст2

puma_f 002.jpg puma_f 003.jpg

текст3 текст3 текст3 текст3

Автор:  mykola78 [ 25 березня 2014 14:05 ]
Тема повідомлення:  Re: Завантаження зображень на Форум

Деякі моменти...

В режимі мультизагрузки через один сеанс "Додати файл" можна одночасно завантажити до 20 файлів зображень. Якщо їх більше і ви хочете їх завантажити, не виходячи з редактора повідомлень - тоді спочатку обираєте 20 зображень (виконавши всі кроки ву вищеописаних постах), натискаєте "Додати файл", а після їх загрузки ви можете ще добавити решту зображень (наприклад ще 4) і знову натиснути "Додати файл". Таким чином ви отримаєте 24 поля завантаження зображення та список з 24-х файлів зображень для вставки в текст повідомлення.

Зображення розміщуються строго зверху-вниз - в один стовпчик. Тобто розмістити їх в лінію можливості нема (це вже технічно так на форумі :unknw: ).

Власне зображення відображаються в повідомленнях як превью. Тобто вони "стискаються" до розмірів, визначених настройками форуму для ВСІХ повідомлень форуму. Якщо розмір зображення менші, аніж визначені настройками - вони розмістяться в реальному розмірі, якщо більші - то в повідомленні вони стиснуті до визначених настройок, але при натисканні на зображенні вони відкриваються до повного свого розміру.

До "тегів зображень" можна також застосовувати теги форматування тексту - центрування, поміщення під спойлер. Для цього потрібно виділити частину тексту з "тегом зображення" та натиснути відповідну кнопку в панелі тегів редактора повідомлення :

Clip_15.jpg

В результаті цього зображення буде відцентроване відносно тексту повідомлення

Clip_16.jpg

Можна зображення "ховати" під спойлер :

Clip_17.jpg

Результат :

Clip_18.jpg
Clip_19.jpg


Також до зображення можна добавляти опис (причому це можна зробити в любий момент - як до так і після завантаження власне зображення):

Clip_20.jpg

Отримаємо :

Clip_21.jpg


Ну от ніби коротко і все ... :pardon: Якщо є якісь питання чи щось незрозуміло - питайтеся. :)

Автор:  andriuha80 [ 15 лютого 2016 16:26 ]
Тема повідомлення:  Re: Завантаження зображень на Форум

Привіт!

Не можу знайти де той блок, тицьни пальцем, бо може я чогось не бачу? - у мене все виглядає так:

https://imgdepo.com/show/8963948

Автор:  mykola78 [ 15 лютого 2016 18:10 ]
Тема повідомлення:  Re: Завантаження зображень на Форум

Ти просто дивишся в блоці "швидкої відповіді". Заходь через кнопку "Відповісти" в темі або "Стандартна відповідь" - в розширену режимі відповіді все має бути.

Автор:  mykola78 [ 24 квітня 2017 09:46 ]
Тема повідомлення:  Re: Завантаження зображень на Форум

mykola78 написав:
Зображення розміщуються строго зверху-вниз - в один стовпчик. Тобто розмістити їх в лінію можливості нема (це вже технічно так на форумі :unknw: ).

до речі, цей ньюанс все-таки було поправлено, крім того перегляд зображень тепер здійснюється в "галерейному" режимі :)

Автор:  baramelik [ 24 квітня 2017 15:07 ]
Тема повідомлення:  Re: Завантаження зображень на Форум

... а watermark таки не залишається на картинці :( . Коли її зберегти на диск - водяний знак відсутній.

Автор:  mykola78 [ 24 квітня 2017 15:12 ]
Тема повідомлення:  Re: Завантаження зображень на Форум

baramelik написав:
... а watermark таки не залишається на картинці :( . Коли її зберегти на диск - водяний знак відсутній.

та да... в курсі :?

Автор:  baramelik [ 03 жовтня 2017 17:08 ]
Тема повідомлення:  Re: Завантаження зображень на Форум

Панове, хочу вас попросити одну річ нескладну робити.
Як ви завантажуєте більше одного зображення в свої повідомлення, не забувайте їх вставляти в саме повідомлення

Зображення

Це потрібно, щоб не було так званих вертикальних "ковбасок", які з'являються коли приєднаних до повідомлення фото надто багато.
Як на мене, це просто не зручно, бо деколи хочеться порівняти поглядом сусідні-через-три фото, а на маленьких екранах ноутбука це не є можливим.

ПиСи. це просто моє особисте прохання, якщо ви його проігноруєте, я не ображусь, але якщо ви його виконаєте - десь далеко у світі посміхнеться ще один перфекціоніст...

Автор:  herman [ 03 жовтня 2017 17:13 ]
Тема повідомлення:  Re: Завантаження зображень на Форум

baramelik написав:
Як ви завантажуєте зображення в свої повідомлення, не забувайте їх вставляти в саме повідомлення

Не забывайте и не ленитесь это делать... :malice:
bb634340fb8fbfe21dca2b1274933dff.jpg

Автор:  herman [ 10 жовтня 2017 21:11 ]
Тема повідомлення:  Re: Завантаження зображень на Форум

При попытке загрузить изображение "выкидывает" с форума...
Началось сегодня. Браузер -Опера...
Пишет:
Не удается получить доступ к сайту
Веб-страница по адресу posting.php?mode=reply&f=51&t=11, возможно, временно недоступна или постоянно перемещена по новому адресу.

Перезагружался неоднократно... Можете остаться без моих фото... :D
Что предпринять?

Автор:  baramelik [ 10 жовтня 2017 22:13 ]
Тема повідомлення:  Re: Завантаження зображень на Форум

Прихований текст:
8155092.jpg

в мене получилось. :stop:
- попробуйте інший браузер, якщо "праканає" - проблема в Опері. (y)

Автор:  herman [ 10 жовтня 2017 22:47 ]
Тема повідомлення:  Re: Завантаження зображень на Форум

baramelik написав:
- попробуйте інший браузер, якщо "праканає" - проблема в Опері.

Через Хром заработало...
Опера зараза глючит...
СПАСИБО !!!

Автор:  ЯРОСЛАВ [ 10 жовтня 2017 22:53 ]
Тема повідомлення:  Re: Завантаження зображень на Форум

herman написав:
При попытке загрузить изображение "выкидывает" с форума...

Користуюсь хромом і теж іноді при написанні повідомлень чи загрузці фоток викидає на новий вхід до форуму... :pardon:
Можливо глючить сам інтернет??

Сторінка 1 з 1 Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/