Побажання, відгуки та зауваження

Цей розділ є адміністраторським та містить Правила Форуму та основні питання щодо організації діяльності Форуму та новини з життя Форуму.

Модератор: mykola78adm

Аватар користувача
mykola78adm
Site Admin
Site Admin
Повідомлень: 15295
З нами з: 03 липня 2013 23:00
Звідки: Львів
Дякував (ла): 16252 рази
Подякували: 19602 рази
Вік: 46

Re: Побажання, відгуки та зауваження

Повідомлення mykola78adm »

Yura писав:Микола привіт. У створених тобою темах показуєм тільки ті модельки, які є в колекціях, чи показуєм моделі (по темі) які випущені майстрами чи виробниками? І тоді де робим порівняння одної і тої ж моделі, котра виготовлена різними виробниками. Дякую
Якщо ти маєш на увазі історичні теми - то бажано таки свої показувати. А для тем порівняння можна використати форум : Моделі автомобілів світу по маркам виробників автомобілей.
Аватар користувача
Vollodia
клЮбник
клЮбник
Повідомлень: 656
З нами з: 21 липня 2013 09:01
Звідки: СНР, UA
Дякував (ла): 116 разів
Подякували: 163 рази
Вік: 49

Re: Побажання, відгуки та зауваження

Повідомлення Vollodia »

Привіт хлопці ! Тільки зареєструвався і перший раз (на будь-якому ) форумі прочитав правила (всі).
Маю такі дві думки -
1.Може зробити не обовязковою умову спілкуватися виключно українською (з винятками), а просто замінити проханням , старатись спілкуватись українською, так я думаю було б корректніше (тим більше, що в нашому клубі, багато російськомовних колег)
2. Забрати з заборон слово націоналізм, так як переконаний, що нічого поганого, це слово не означає, а навпаки.

Дякую!
Зображення

Молимось, Боже єдиний,
Нам Україну храни...
Аватар користувача
mykola78adm
Site Admin
Site Admin
Повідомлень: 15295
З нами з: 03 липня 2013 23:00
Звідки: Львів
Дякував (ла): 16252 рази
Подякували: 19602 рази
Вік: 46

Re: Побажання, відгуки та зауваження

Повідомлення mykola78adm »

Привіт, Володя.
Те, що прочитав Правила - молодець :good: Всі би так.
По твоїх зауваженнях.

1. Окреслено, що мова спілкування - українська. Ми все таки в Україні живем. Але не вказано, що вона обовязкова. За використання російської мови ніяких штрафних санкцій, само-собою, не буде. Якщо користувач бачить, що в основному всі спілкуються укр. - то відповідно і він "потягнеться" за іншими. Звичайно, якщо людина просто не знає нашої мови або йому надзвичайно важко нею спілкуватися - будь-ласка, ми її чудово зрозуміємо і на російській. Просто щоб не було питань - приходить російськомовний користувач і виставляє претензії типу : "я вас нє панімаю - пожалуйста пішітє по-русскі". Тому і вказано - мовою спілкування на форумі є українська мова. І, звичайно, ніхто нікому не збирається робити іспити на знання мови - це зрештою індивідуальна справа кожного, якою мовою йому зручніше спілкуватися. Але якщо ми вже є українцями - то хоч десь будемо зберігати свою гідність і мову. :friends:

2. Наш Форум - поза будь-якими політичними інтересами і любе згадування хоч якихось проявів політичного/націоналістичного/фашистського характеру будуть наказуватись, оскільки такого роду закиди наперед будуть нести провокаційне підгрунтя. Я не проти націоналізму в його нормальному, не спотвореному вигляді - але я проти спекуляцій навколо того, що з цим поняттям повязано.

Сподіваюся, це буде останній пост, де ми ці теми зачепили. :stop:
Аватар користувача
Vollodia
клЮбник
клЮбник
Повідомлень: 656
З нами з: 21 липня 2013 09:01
Звідки: СНР, UA
Дякував (ла): 116 разів
Подякували: 163 рази
Вік: 49

Re: Побажання, відгуки та зауваження

Повідомлення Vollodia »

Микола , по першому питанні я з тобою погоджуюсь, і мені дуже приємно, що деякі колеги вже "потягнулись" (привіт Дімі з Одеси :friends: ) , самому приємно спілкуватись в україномовному середовищі, написав зауваження, тільки з огляду на те , що не люблю в цих питаннях ніякого примусу (в любий бік), ти ж знаєш, я навіть на RC пишу половину повідомлень українською. Дякую за відповідь, тепер зрозуміліше і ДЯКУЮ хлопці за НАШ сайт! :beer:
Зображення

Молимось, Боже єдиний,
Нам Україну храни...
Аватар користувача
Vollodia
клЮбник
клЮбник
Повідомлень: 656
З нами з: 21 липня 2013 09:01
Звідки: СНР, UA
Дякував (ла): 116 разів
Подякували: 163 рази
Вік: 49

Re: Побажання, відгуки та зауваження

Повідомлення Vollodia »

Ще одне доповнення. Може Нашу клубну емблему винести трошки правіше (за межі панорами Львова)там якраз є вільний квадратик, мені здається, що так було б гарніше, чи він (квадратик) передбачений, для чогось іншого?
Зображення

Молимось, Боже єдиний,
Нам Україну храни...
Аватар користувача
G&A Models
Site Admin
Site Admin
Повідомлень: 2012
З нами з: 02 липня 2013 23:48
Звідки: United Kingdom
Дякував (ла): 955 разів
Подякували: 1836 разів
Вік: 56

Re: Побажання, відгуки та зауваження

Повідомлення G&A Models »

Володя вітаю на форумі :beer:

По емблемі скажу так - ва залежності від можливостей монітора, тобто його розподільності виглядає у всіх трохи по різному( в декого емблемка поза екраном) тому вибраний посередній варіант#

А за те що перечитав правила - щиро дякую!!!
Аватар користувача
Великий Зеник
NeoZenyk
NeoZenyk
Повідомлень: 3931
З нами з: 21 липня 2013 23:05
Звідки: Львів
Дякував (ла): 773 рази
Подякували: 567 разів
Вік: 46

Re: Побажання, відгуки та зауваження

Повідомлення Великий Зеник »

Всім привіт!
Хотів запитати чи модератори не будуть проти, що я почав тему "Міліція,Police та інші". Все-таки це зараз основна моя тематика.
P.S. Якщо можна змініть мій статус "гостя"
З повагою, Зіновій

МІЙ ГАРАЖ

Зображення

Зображення
Аватар користувача
mykola78adm
Site Admin
Site Admin
Повідомлень: 15295
З нами з: 03 липня 2013 23:00
Звідки: Львів
Дякував (ла): 16252 рази
Подякували: 19602 рази
Вік: 46

Re: Побажання, відгуки та зауваження

Повідомлення mykola78adm »

z_fanat писав:Всім привіт!
Хотів запитати чи модератори не будуть проти, що я почав тему "Міліція,Police та інші". Все-таки це зараз основна моя тематика.
P.S. Якщо можна змініть мій статус "гостя"
Зеник - молодець, що одразу взявся до роботи. Я бачив вчора вночі твої пости в черзі на схвалення, але вже не дав ради :D Сподівався, що інші хлопці-модератори підстрахують і акцептують пости. :beer:
Всім дійсним членам клЮбу звання поміняв. Знайомимся - і вперед до роботи :edification2:
Аватар користувача
Великий Зеник
NeoZenyk
NeoZenyk
Повідомлень: 3931
З нами з: 21 липня 2013 23:05
Звідки: Львів
Дякував (ла): 773 рази
Подякували: 567 разів
Вік: 46

Re: Побажання, відгуки та зауваження

Повідомлення Великий Зеник »

"Готов к труду и обороне" :edification2:
З повагою, Зіновій

МІЙ ГАРАЖ

Зображення

Зображення
Aleksus

Re: Побажання, відгуки та зауваження

Повідомлення Aleksus »

А как-то нельзя убрать опцию когда пишешь сообщение - добавлено,но требует одобрения модератора.Это зачем?Как-то и желание пропадает выкладывать фото моделей...
Аватар користувача
mykola78adm
Site Admin
Site Admin
Повідомлень: 15295
З нами з: 03 липня 2013 23:00
Звідки: Львів
Дякував (ла): 16252 рази
Подякували: 19602 рази
Вік: 46

Re: Побажання, відгуки та зауваження

Повідомлення mykola78adm »

Aleksus писав:А как-то нельзя убрать опцию когда пишешь сообщение - добавлено,но требует одобрения модератора.Это зачем?Как-то и желание пропадает выкладывать фото моделей...
Якщо би Ви уважно читали Правила і Рекомендації - то таких питань не задавали б. І взагалі - тут на Форумі правилом хорошого тону вважається знайомство з Візитки, а не з претензій. А друге Ваше повідомлення поки буде стояти в черзі.
Aleksus

Re: Побажання, відгуки та зауваження

Повідомлення Aleksus »

В очереди постоит? Да пусть хоть вообще не добавляется - можно подумать,что фото модели львовского Фаэтона ДПС будет не допущено и мне от этого станет хуже.А насчёт правил - как-бы смог вычитать только это,что полностью противоречит действительности

Форум є постмодерувальним, тобто, додавання повідомлень відбувається відразу, а їх модерація (редагування, перевірка на відповідність правилам) пізніше.
Аватар користувача
mykola78adm
Site Admin
Site Admin
Повідомлень: 15295
З нами з: 03 липня 2013 23:00
Звідки: Львів
Дякував (ла): 16252 рази
Подякували: 19602 рази
Вік: 46

Re: Побажання, відгуки та зауваження

Повідомлення mykola78adm »

Aleksus писав:В очереди постоит? Да пусть хоть вообще не добавляется - можно подумать,что фото модели львовского Фаэтона ДПС будет не допущено и мне от этого станет хуже.А насчёт правил - как-бы смог вычитать только это,что полностью противоречит действительности

Форум є постмодерувальним, тобто, додавання повідомлень відбувається відразу, а їх модерація (редагування, перевірка на відповідність правилам) пізніше.
З Правил :

2.2. Після реєстрації користувач отримує право повного доступу в темі знайомств (Візитки) та тільки перегляду Ресурсу. Створивши свою візитну карточку та залишивши в ній 5 змістовних текстових повідомлень, користувач отримує повний (нелімітований) доступ до Форуму.
Рекомендації щодо створення візитки, профілю користувача Ви можете подивитись тут: topic-t45.html
Аватар користувача
Dhananc Nikol
Модератор
Модератор
Повідомлень: 9818
З нами з: 13 липня 2013 09:32
Звідки: місто Ізюм Харківська область
Дякував (ла): 19393 рази
Подякували: 6992 рази
Вік: 39

Re: Побажання, відгуки та зауваження

Повідомлення Dhananc Nikol »

Aleksus писав:В очереди постоит? Да пусть хоть вообще не добавляется - можно подумать,что фото модели львовского Фаэтона ДПС будет не допущено и мне от этого станет хуже.А насчёт правил - как-бы смог вычитать только это,что полностью противоречит действительности

Форум є постмодерувальним, тобто, додавання повідомлень відбувається відразу, а їх модерація (редагування, перевірка на відповідність правилам) пізніше.
Олексію, знаю Вас як порядного та справжнього колекціонера!!! Навіщо Ви починаєте конфронтацію? Правила одні для всіх і їх потрібно виконувати!!! Створіть, будь-ласка, свою візитівку, напишіть 5 змістовних повідомлень і вперед до нових звершень!!! Якщо Ви, звичайно, прийшли на наш Форум, щоб внести свій вклад в його змістовну розбудову!!! Не бачу жодних причин для спорів !!! З повагою, Микола!!! :beer:
Аватар користувача
Yura
Модератор
Модератор
Повідомлень: 12923
З нами з: 04 липня 2013 17:22
Звідки: смт. Клевань - м. Вараш (Кузнецовськ) Рівненської області
Дякував (ла): 15673 рази
Подякували: 22433 рази
Вік: 54

Re: Побажання, відгуки та зауваження

Повідомлення Yura »

Aleksus писав:А как-то нельзя убрать опцию когда пишешь сообщение - добавлено,но требует одобрения модератора.Это зачем?Как-то и желание пропадает выкладывать фото моделей...
Олексію доброго ранку. Я особисто задоволений та й думаю колеги мене підтримають, що Ви прийняли запрошення та зареєструвались на Нашому молодому форумі. Коли створювались правила та рекомендації групою однодумців за основну ціль ставилось питання зібрати тут колекціонерів (в незалежності від кількісного складу колекції, її вартості, від стажу колекціонування, тощо) та спеціалістів, які дійсно можуть розповісти багато цікавого, нового як з історії 43 масштабу так і в сучасному аспекті.
Ви є відомою людиною в колекційному світі, маєте величезний досвід в цій справі, маєте шикарнішу колекцію, фото якої я мав змогу бачити на інших ресурсах. Тому особливого представлення не потребуєте.
От що Вам заважає і на даній площадці створити свою візитку? Це займе декілька хвилин. Показати фото своєї шикарнішої колекції (кімната, шафи та колекція - :bomb: :bomb: :bomb: ).
І тоді Ви отримаєте повний доступ до форуму.
Олексію ми з Вами одного віку, маємо майже однаковий стаж колекціонування, так що просто прошу Вас - давайте разом донесем всі свої знання, вміння, роботи до учасників форуму.
А Правила є Правила. Для того вони в такій комбінації створювались, щоб уникнути деяких гострів кутів у нашій справі та об'єднати на Форумі дійсних колекціонерів. Я особисто рахую, що їх слід дотримуватись.
Олексію надіюсь ми порозумілись. :beer: :friends:, надіюсь також, що і надалі ми з Вами та з іншими учасниками форуму будемо разом спілкуватись на Нашому ресурсі та наповнювати його дійсно цікавою інформацією.
П.С. Я особисто не проти спілкуватися на "Ти". Ви як?
Дякую
Маю бажання купити ще ДІПа - куплю по адекватній ціні. Маю бажання купити пропущені випуски Автолегенд - не можу знайти. Отак і живу

Моя візитка: viewtopic.php?f=6&t=12&p=269#p269;
Новинки: viewtopic.php?f=7&t=39;
Відповісти

Повернутись до “Правила Форуму та організаційні питання”