Інтерв'ю́ з одноклЮбником | Ledis

Назва каже сама за себе - це ми і наші клЮбні походеньки ))

Модератори: mykola78adm, Модератори

herman

Інтерв'ю́ з одноклЮбником | Ledis

Повідомлення herman »

Інтерв'ю́ (англ. interview)це бесіда, вибудована за певним планом через безпосередній контакт інтерв'­юера з респондентом з обов'язковою фіксацією відповідей. В соціології використовується як один з основних методів збору первинної соціологічної інформації. В журналістиці є самостійним жанром, що представляє суспільно вагому новину у вигляді відповідей особи на запитання журналіста.

Зображення

Сіверс Володимир
Процик Андрій
Дідич Ярослав
Горошко Андрій
Матусевич Альфред
Голубець Орест
Кравченко Микола
Бoлecтa Boлoдимиp
Герман Володимир
Агаханян Левон
Ленц Дмитрий
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Оживляємо тему.
Не секрет, що це надзвичайно цікава, та своєчасна тема для нашого форуму і клЮбу.
Тому, на мою скромну думку, вона повинна розвиватись. Для цього, потрібно щоб хтось очолив цей вертеп :D
Звичайно, Володя Герман ніде не дівся, він також виступає кореспондентом, але цим локальним форумським "Хтосем" буду я (baramelik) :D Всім капєц!!!

А тепер серйозно.
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
У шапці теми, Ти, любий клЮбнику, чи Друг клЮбу (так, так, саме Ти) знайдеш посилання на анкету.
- (1) Її (анкету) потрібно завантажити собі на компутир.

Це формат ODT (open doc format) відкрити можна чим завгодно. Хто має Word - ним, хто не має, скажу що є безкоштовні Open Office та Libre Office.

- (2) Далі - заповняєм. Можна прийняти 150 на груди, щоб писати тільки правду і нічого крім...
- (3) Зберігаємо файл
- (4) відправляємо його мені.

Можна прямо на електронку bolesta.v@gmail.com , або посилання на зовнішній файлообмінник. Кілька для прикладу fex.net , dropmefiles.com , wetransfer.com У приватні повідомлення файл приатачити також можна. В темі не пишіть, давайте зберігати інтригу )))

- (5) я зі свого боку це все форматую і скидаю Тобі на цендзуру у ПП. Також задам пару "тематичних" питань, щоб трошки відхилитись від шаблону
- (6) у випадку погодження, я публікую Твоє інтерв'ю у темі.
- (7) всі читають, Ти отримуєш вподобайки, всі задоволені ... profit

Пи.Си. Так як кожен є Особистість, то в анкеті передбачено питання, яке мусиш сформулювати Ти для Себе, тобто я типу спитаю, але без Тебе я би не додув до такого питання. Це не є обов'язковий пункт, але бажаний.
І пам'ятай, що інтерв'ю пишемо ми двоє. Я, як типу "журналіст" з набором шаблонних питань і Ти. Бо хто краще Тебе знає Тебе самого?
Тому, не стидайся доповняти анкету питаннями, які стосуються власне Твоєї історії.



Успіхів Тобі, шановний клЮбнику. І сміливіше, не соромся!

Пи. Пи. Си. у випадку аншлагу, публікації будуть виходити щотижня-щодва, щоби тримати градус інтриги.
Аватар користувача
vovan.06
КлЮбний Майстер
КлЮбний Майстер
Повідомлень: 2315
З нами з: 29 липня 2013 23:06
Звідки: Файне рідне місто Львів
Дякував (ла): 2337 разів
Подякували: 4690 разів
Вік: 44

Re: Інтерв'ю́ з одноклЮбником

Повідомлення vovan.06 »

Шикарне інтерв'ю! :bravo: Отримав масу позитиву від прочитаного lol
Дякую за те шо вас всіх знаю :friends: :beer:
[font=Times New Roman]Хочеш зробити добре, зроби сам! - Зроби все, що можеш, з тим, що маєш, там, де ти є![/font]

V.M.Studio Lviv
Аватар користувача
ЯРОСЛАВ
Писар клЮбу
Писар клЮбу
Повідомлень: 16204
З нами з: 20 липня 2013 21:13
Звідки:
Дякував (ла): 13433 рази
Подякували: 18483 рази
Вік: 56

Re: Інтерв'ю́ з одноклЮбником

Повідомлення ЯРОСЛАВ »

:bravo: обом Володимирам!! :good: :beer: :friends:
Аватар користувача
mykola78adm
Site Admin
Site Admin
Повідомлень: 15119
З нами з: 03 липня 2013 23:00
Звідки: Львів
Дякував (ла): 15997 разів
Подякували: 19015 разів
Вік: 46

Re: Інтерв'ю́ з одноклЮбником

Повідомлення mykola78adm »

Вміє Барамбулька таки виразитись :D Молодець ! І окреме спасибі Володі за чудове інтервью :beer: :friends:
Аватар користувача
Левон
Друг клЮбу
Друг клЮбу
Повідомлень: 552
З нами з: 03 січня 2015 09:41
Звідки: Мариуполь
Дякував (ла): 697 разів
Подякували: 660 разів
Вік: 43

Re: Інтерв'ю́ з одноклЮбником

Повідомлення Левон »

Поддержу Владимира Сиверса!
Владимиру ОГРОМНАЯ Благодарность за эту тему!
Узнал много нового о людях которых знаю уже много лет!
Не копите баллы покупая дороже...
Копите деньги покупая дешевле!
Новинки НАПа в наличии НЕКСТы и прочее,цены вкусные,обращайтесь!
Аватар користувача
baramelik
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4240
З нами з: 12 квітня 2014 12:25
Звідки: UA Lviv
Дякував (ла): 4056 разів
Подякували: 3002 рази
Вік: 48
Контактна інформація:

Re: Інтерв'ю́ з одноклЮбником

Повідомлення baramelik »

єсі шо - фіолєтовий ніс мені вже домалювали походу.... :D
upd. фіолетовий ніс замінив на людський :pardon: :secret:
Аватар користувача
ledis
Друг клЮбу
Друг клЮбу
Повідомлень: 1930
З нами з: 22 листопада 2016 18:52
Звідки: Суми
Дякував (ла): 2143 рази
Подякували: 117 разів
Вік: 43

Re: Інтерв'ю́ з одноклЮбником

Повідомлення ledis »

Владимир,достойная Тема! :bravo:
My collection Mercedes-Benz 1/43 viewtopic.php?f=6&t=1654

Зображення
Аватар користувача
Yura
Модератор
Модератор
Повідомлень: 12759
З нами з: 04 липня 2013 17:22
Звідки: смт. Клевань - м. Вараш (Кузнецовськ) Рівненської області
Дякував (ла): 15100 разів
Подякували: 22106 разів
Вік: 54

Re: Інтерв'ю́ з одноклЮбником

Повідомлення Yura »

herman писав:“неправославного” масштабу
Ух ти православний наш :friends: :beer:
Класно Вовчик, класно. Браво чувак :friends: :beer:
Маю бажання купити ще ДІПа - куплю по адекватній ціні. Маю бажання купити пропущені випуски Автолегенд - не можу знайти. Отак і живу

Моя візитка: viewtopic.php?f=6&t=12&p=269#p269;
Новинки: viewtopic.php?f=7&t=39;
Аватар користувача
baramelik
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4240
З нами з: 12 квітня 2014 12:25
Звідки: UA Lviv
Дякував (ла): 4056 разів
Подякували: 3002 рази
Вік: 48
Контактна інформація:

Re: Інтерв'ю́ з одноклЮбником

Повідомлення baramelik »

Yura писав:Ух ти православний наш
Братѣ Юрій! В мірѣ канонічныхъ коллекціонѣровъ іспоконъ вѣковъ почіталісь іздѣлія Саратовъской артѣлі в православномъ масштабѣ 1 ко 43-мъ.
І рімѣйкі всяко інтѣрѣсныѣ, зело на саратовскіѣ подѣлъкі сподобні. Всѣ остальныѣ соразмѣрності і соотношѣнія - бѣсовсъкоѣ отродіѣ і ѣрѣсь. Амінь.
Зображення

Приємно, що читаєш :D
За тобою вже також виїхали :secret:
Аватар користувача
vovan.06
КлЮбний Майстер
КлЮбний Майстер
Повідомлень: 2315
З нами з: 29 липня 2013 23:06
Звідки: Файне рідне місто Львів
Дякував (ла): 2337 разів
Подякували: 4690 разів
Вік: 44

Re: Інтерв'ю́ з одноклЮбником

Повідомлення vovan.06 »

baramelik писав:Всѣ остальныѣ соразмѣрності і соотношѣнія - бѣсовсъкоѣ отродіѣ і ѣрѣсь. Амінь.
:))
[font=Times New Roman]Хочеш зробити добре, зроби сам! - Зроби все, що можеш, з тим, що маєш, там, де ти є![/font]

V.M.Studio Lviv
Аватар користувача
baramelik
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4240
З нами з: 12 квітня 2014 12:25
Звідки: UA Lviv
Дякував (ла): 4056 разів
Подякували: 3002 рази
Вік: 48
Контактна інформація:

Re: Інтерв'ю́ з одноклЮбником

Повідомлення baramelik »

ЗображенняЗображення

ДОСЬЕ
Фамилия: Герман Володимир Геннадійович
Ник: herman
Профессия: провідний інженер військового представництва МО України
Город: Львів

1-й вопрос: - Как долго Вы в коллекционировании ? С чего все начиналось ?
Тяжелое, но увлекательное «заболевание» коллекционированием автомоделей произошло вечером 18 февраля 2010 года около 18.00 по местному времени, когда я подошел к бабушке –торговке прессой, чтобы в очередной раз купить телепрограмку и увидел на раскладушке журнал «Автолегенды СССР» №2 ГАЗ-М20В "Победа"… Крайне удивленный весьма пристойным качеством модели, я тут же начал искать №1 с «Москвичем»… И началось…


2-й вопрос: - Откуда Вы узнали про КлЮб? Кто был тот человек, который привел Вас в КлЮб ?
Про КлЮб узнал от моего давнего товарища по авиационному моделизму Альфреда Матусевича… Он же и привел меня в одно из воскресений в «Ялинку»… Потом оказалось, что и Михаил Городничий, тоже мой давнишний знакомый, посещает наши встречи. Ну а потом круг знакомств стал стремительно расширяться…


3-й вопрос: - Вы имеете отношение к военной авиации, не так ли? Почему нет в коллекции самолетов в 35-м, 72-м, 144-ом и других авиационных масштабов? Или все таки есть?
Конечно есть и авиация, как же без нее…Конечно сейчас не с таким энтузиазмом, как ранее…
Проиллюстрирую несколькими фотографиями из рабочего кабинета…

P1010060.JPG


Кстати, 35-й масштаб используют для моделей бронетехники, основные масштабы для авиамоделей 1/144, 72, 48, 32…

3.jpg
4.jpg
5.jpg
9.jpg
11.jpg

МиГ-29 (масштаб 1/32, REVELL)

4-й вопрос: - Мы знаем, что тема Вашей коллекции - MB. А кроме Mercedes'ов, кто еще "живет" на полках?
Так как началось все с «Автолегенд СССР», то на полках прописались 155 шт. моделей советского автопрома… Дальнейшего развития тема не получила, поэтому скорее всего столько штук и останется.

5-й вопрос: - Сколько на сегодня моделей в коллекции? Сколько из них Mercedes`ов?
Мерседесов (в том числе Майбахи и Смарты) ровно 170 шт. Плюс (как говорил ранее) 155 шт. моделей советских автомобилей. Итого с 2010 года собрал коллекцию из 325 моделей… Не очень много, но зато сколько радости, сколько удовольствия, с какими людьми подружился! Это того стоило!

6-й вопрос: - Я знаю, у Вас есть Honda в масштабе 1:1. Нет цели и (или) мечты сесть за руль Mercedes?
Как там пела Дженис Джоплин в своей песне "Mercedes-Benz"?

О, Боже, купи мне крутой Мерседес,
А то к жизни пропал интерес,
Друзья на машинах катают принцесс,
Поэтому, боже, купи Мерседес…


Ну, а я материалист и для в повседневной жизни нормальная японская машина вполне меня устраивает. Для душевного равновесия надо, чтобы желания совпадали с возможностями...

7-й вопрос: - Есть ли в коллекции модель (или несколько) которые Вам более всего дороги?
Первая модель Mercedes-Benz в моей коллекции. Плюс подарок от моих друзей на 50-ти летие…
Был настолько впечатлен красотой и качеством, что просто влюбился в эту модель… Ну а первая любовь, сами понимаете, не ржавеет…

MB G55AMG-3.JPG


8-й вопрос: - Есть ли предпочтения среди производителей моделей?
В принципе нет. Решающую роль играет соотношение цена-качество… К тому же часто у одного и того же производителя случаются удачные и провальные модели… В основном в коллекции модели Minichamps, Schuco, IXO, Altaya, Norev.

9-й вопрос: - Есть ли такая модель, которую хотелось бы приобрести в коллекцию обязательно?
Почему модель? Модели !!! Их много, очень много !!! И я их обязательно приобрету !!!

10-й вопрос: - Как родные и близкие относятся к Вашему увлечению?
Барту до лампочки… Ему главное, чтоб хозяин вовремя с ним гулять ходил и вкусно кормил... А вот супруга часто повторяет: -Чем бы дитя не тешилось, лишь бы выпить не просило!

11-й вопрос: - Кроме коллекционирования моделей, есть ли у Вас какое-либо ещё хобби? Чему отдаете предпочтение в свободное время?
Нумизматика (монеты Украины из недрагоценных сплавов), пластиковые модели, музыка, литература, кино, футбол (Bayern Vorwarts!!!), компьютерные игры… И иногда хожу на работу (в свободное от увлечений время…)

12-й вопрос: - Что бы Вы хотели пожелать своим коллегам по Львовскому КлЮбу в наступившем 2018 году?
Никогда не теряйте чувства юмора, гоните прочь депрессию и это поможет перенести отсутствие у вас всего остального…
Євген Валентинович
Друг клЮбу
Друг клЮбу
Повідомлень: 991
З нами з: 12 квітня 2014 19:44
Звідки: Одеса
Дякував (ла): 770 разів
Подякували: 601 раз
Вік: 45

Re: Інтерв'ю́ з одноклЮбником

Повідомлення Євген Валентинович »

- Вы имеете отношение к военной авиации, не так ли?


Анекдот дня:
- Папа, почему все летчики либо лысые, либо седые?
- Лысые, сынок, это те, которые летают везде, в любую погоду, могут в полной темноте долететь куда угодно, могут сесть на "пятачке" в тропический шторм...
- А седые?
- А седые - это те, кто летает в одном экипаже с лысыми...


Хорошее интервью!
Самолёты - Агонь!
Не зная ни сна и ни отдыха,
При лунном и солнечном свете,
Мы делаем деньги из воздуха,
Чтоб снова спустить их на ветер.

Моя Визитка
Тема : Тачки с жувачки Для обсуждения постов в этой теме добро пожаловать в мою визитку

Мой блог - тут можно оставить комментарии непосредственно под их содержанием.
Аватар користувача
Yura
Модератор
Модератор
Повідомлень: 12759
З нами з: 04 липня 2013 17:22
Звідки: смт. Клевань - м. Вараш (Кузнецовськ) Рівненської області
Дякував (ла): 15100 разів
Подякували: 22106 разів
Вік: 54

Re: Інтерв'ю́ з одноклЮбником

Повідомлення Yura »

baramelik писав:И иногда хожу на работу (в свободное от увлечений время…)
:good: :good: :good: :friends: :friends: :friends: :beer: :beer: :beer:
Маю бажання купити ще ДІПа - куплю по адекватній ціні. Маю бажання купити пропущені випуски Автолегенд - не можу знайти. Отак і живу

Моя візитка: viewtopic.php?f=6&t=12&p=269#p269;
Новинки: viewtopic.php?f=7&t=39;
Аватар користувача
baramelik
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4240
З нами з: 12 квітня 2014 12:25
Звідки: UA Lviv
Дякував (ла): 4056 разів
Подякували: 3002 рази
Вік: 48
Контактна інформація:

Re: Інтерв'ю́ з одноклЮбником

Повідомлення baramelik »

Доброго дня Панове клЮбники, примкнувші та співчуваючі.

Не секрет, що це надзвичайно цікава, та своєчасна тема для нашого форуму і клЮбу.
Тому, на мою скромну думку, вона повинна розвиватись. Для цього, потрібно щоб хтось очолив цей вертеп :D
Звичайно, Володя Герман ніде не дівся, він також виступає кореспондентом, але цим локальним форумським "Хтосем" буду я :D Всім капєц!!!

А тепер серйозно.
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
У шапці теми, Ти, любий клЮбнику, чи Друг клЮбу (так, так, саме Ти) знайдеш посилання на анкету.
- (1) Її (анкету) потрібно завантажити собі на компутир.

Це формат ODT (open doc format) відкрити можна чим завгодно. Хто має Word - ним, хто не має, скажу що є безкоштовні Open Office та Libre Office.

- (2) Далі - заповняєм. Можна прийняти 150 на груди, щоб писати тільки правду і нічого крім...
- (3) Зберігаємо файл
- (4) відправляємо його мені.

Можна прямо на електронку bolesta.v@gmail.com , або посилання на зовнішній файлообмінник. Кілька для прикладу fex.net , dropmefiles.com , wetransfer.com У приватні повідомлення файл приатачити також можна. В темі не пишіть, давайте зберігати інтригу )))

- (5) я зі свого боку це все форматую і скидаю Тобі на цендзуру у ПП. Також задам пару "тематичних" питань, щоб трошки відхилитись від шаблону
- (6) у випадку погодження, я публікую Твоє інтерв'ю у темі.
- (7) всі читають, Ти отримуєш вподобайки, всі задоволені ... profit

Пи.Си. Так як кожен є Особистість, то в анкеті передбачено питання, яке мусиш сформулювати Ти для Себе, тобто я типу спитаю, але без Тебе я би не додув до такого питання. Це не є обов'язковий пункт, але бажаний.
І пам'ятай, що інтерв'ю пишемо ми двоє. Я, як типу "журналіст" з набором шаблонних питань і Ти. Бо хто краще Тебе знає Тебе самого?
Тому, не стидайся доповняти анкету питаннями, які стосуються власне Твоєї історії.



Успіхів Тобі, шановний клЮбнику. І сміливіше, не соромся!

Пи. Пи. Си. у випадку аншлагу, публікації будуть виходити щотижня-щодва, щоби тримати градус інтриги.
Першому заповнившому - скидка на публікацію :-)
herman

Re: Інтерв'ю́ з одноклЮбником | готуємо нові випуски!!!

Повідомлення herman »

baramelik писав:Успіхів Тобі, шановний клЮбнику. І сміливіше, не соромся!
1111.jpg
Відповісти

Повернутись до “Наш клЮб”