Історія Volkswagen у моделях

Модератори: Kabanius, Модератори

Аватар користувача
Yura
Модератор
Модератор
Повідомлень: 12759
З нами з: 04 липня 2013 17:22
Звідки: смт. Клевань - м. Вараш (Кузнецовськ) Рівненської області
Дякував (ла): 15100 разів
Подякували: 22112 разів
Вік: 54

Re: Історія Volkswagen у моделях від Ігоря Kabanius-а

Повідомлення Yura »

Ігоре вітаю, класний бедрик :good: :good: :good: у виконанні Автоарту
Маю бажання купити ще ДІПа - куплю по адекватній ціні. Маю бажання купити пропущені випуски Автолегенд - не можу знайти. Отак і живу

Моя візитка: viewtopic.php?f=6&t=12&p=269#p269;
Новинки: viewtopic.php?f=7&t=39;
Аватар користувача
Dhananc Nikol
Модератор
Модератор
Повідомлень: 9588
З нами з: 13 липня 2013 09:32
Звідки: місто Ізюм Харківська область
Дякував (ла): 19379 разів
Подякували: 6946 разів
Вік: 39

Re: Історія Volkswagen у моделях від Ігоря Kabanius-а

Повідомлення Dhananc Nikol »

Ігоре, мої вітання!!! :beer: :friends: Неймовірно класний фольцик і колір такий соковитий!!! :good: :bravo:
Аватар користувача
Kabanius
Друг клЮбу
Друг клЮбу
Повідомлень: 772
З нами з: 23 липня 2013 20:20
Звідки:
Дякував (ла): 1294 рази
Подякували: 1406 разів
Вік: 52

Re: Історія Volkswagen у моделях від Ігоря Kabanius-а

Повідомлення Kabanius »

Реинкарнация «легенды».

Приложение: Volkswagen Kafer Ultima Edition (2003 г.).


В 1978 году классический “Жук» (кстати, этот автомобиль никогда официально так не назывался – их обозначали по типу двигателя, например «Volkswagen 1200») перестали выпускать в Германии. А через десяток лет единственным местом их производства осталось предприятие в мексиканском городе Пуэбло. Несмотря на сохранение компоновки и экстерьера, в Мексике автомобили совершенствовались в техническом плане – в частности менялись типы двигателя. Оттуда «Жуки» экспортировались в разные страны, в том числе и в Европу – и даже... в Германию!
Однако, как бы ни был хорош автомобиль, в конце концов он перестает соответствовать требованиям времени.
В 2003 году было принято решение о прекращении производства этой машины. В честь данного события, было объявлено о выпуске последней, памятной серии Volkswagen KäferÚltima Edición (в части источников она фигурирует под именем Volkswagen Sedán Última Edición - возможно, именно так они назывались официально). Серия состояла из 3000 экземпляров, из которых 2999 предназначались для продажи любителям этой машины в разные страны, а 1 – для музея. Автомобили были выполнены в двух цветовых вариациях – Harvest Moon Beige (близкий к бежевому) и Aquarius Blue ( близкий к светло-голубому).
Впрочем, «начинка» у них была вполне современная – 4-цилиндровый 1,6 двигатель, встроенная стереосистема с CD, современный интерьер салона. Последним с конвейера 30 июля 2003 года сошел автомобиль бежевого цвета (если быть точнее - Harvest Moon Beige), который сразу же был отправлен в Германию, в музей Volkswagen в городе Вольфсбург.

IMG_7467_2.jpg
IMG_7467_2.jpg (104.37 Кіб) Переглянуто 9033 разів
IMG_7472_2.jpg
IMG_7472_2.jpg (95.91 Кіб) Переглянуто 9033 разів
IMG_7477_2.jpg
IMG_7477_2.jpg (106.77 Кіб) Переглянуто 9033 разів
IMG_7460_2.jpg
IMG_7460_2.jpg (85.29 Кіб) Переглянуто 9033 разів
IMG_7487_2.jpg
IMG_7487_2.jpg (93.96 Кіб) Переглянуто 9033 разів
IMG_7486_2.jpg
IMG_7486_2.jpg (115.8 Кіб) Переглянуто 9033 разів
VW_Kafer_Ultima_Edicion_2003_1.jpg
VW_Kafer_Ultima_Edicion_2003_1.jpg (130.43 Кіб) Переглянуто 9033 разів

Серия моделей Volkswagen Käfer Última Edición в 1:43 от IXO так же, как и оригинал, выпущена лимитированным тиражом в 3000 экземпляров – половина светло-голубых, половина – бежевых. На подставке – металическая табличка с уникальным номером модели. Естественно, я рассчитывал (по описанным выше причинам ) взять бежевую модель – но не сложилось. Однако я не жалею – голубая, на мой взгляд, смотрится лучше, в особенности серый салон с сиденьями в полоску (на бежевой салон черный – и то, и другое полностью соответствует оригиналу). Интересно, что на модели – современные немецкие номера. Возможно, голубой KäferÚltima Edición был последним из предназначенных для продажи, и также был куплен в Германию, но в частные руки – в во всяком случае это только гипотеза, подтверждения которой у меня пока нет.
"Когда я вижу вас разом,
Очень разные люди,
Я верую в светлый разум
И в то, что он добрым будет.
(с) А. Макаревич

Моя "візитка";
Історія SEAT у моделях
Аватар користувача
Yura
Модератор
Модератор
Повідомлень: 12759
З нами з: 04 липня 2013 17:22
Звідки: смт. Клевань - м. Вараш (Кузнецовськ) Рівненської області
Дякував (ла): 15100 разів
Подякували: 22112 разів
Вік: 54

Re: Історія Volkswagen у моделях від Ігоря Kabanius-а

Повідомлення Yura »

Чудова ІХОшна моделька. Вітаю Ігоре, вона чудова та колір приємний
Маю бажання купити ще ДІПа - куплю по адекватній ціні. Маю бажання купити пропущені випуски Автолегенд - не можу знайти. Отак і живу

Моя візитка: viewtopic.php?f=6&t=12&p=269#p269;
Новинки: viewtopic.php?f=7&t=39;
Аватар користувача
Dhananc Nikol
Модератор
Модератор
Повідомлень: 9588
З нами з: 13 липня 2013 09:32
Звідки: місто Ізюм Харківська область
Дякував (ла): 19379 разів
Подякували: 6946 разів
Вік: 39

Re: Історія Volkswagen у моделях від Ігоря Kabanius-а

Повідомлення Dhananc Nikol »

Прикольний малюк!!! :beer: :friends: Мої вітання!!! :bravo: :good:
Аватар користувача
vovanbmw
Друг клЮбу
Друг клЮбу
Повідомлень: 3111
З нами з: 04 серпня 2013 19:47
Звідки: Київ - San Diego.
Дякував (ла): 2101 раз
Подякували: 707 разів
Вік: 48

Re: Історія Volkswagen у моделях від Ігоря Kabanius-а

Повідомлення vovanbmw »

Отменная модель! Поздравляю Игорь! :good: :good: :good:
#russia is a terrorist state
Аватар користувача
G&A Models
Site Admin
Site Admin
Повідомлень: 1995
З нами з: 02 липня 2013 23:48
Звідки: United Kingdom
Дякував (ла): 949 разів
Подякували: 1831 раз
Вік: 55

Re: Історія Volkswagen у моделях від Ігоря Kabanius-а

Повідомлення G&A Models »

Ігор вітаю з поповненням, радий за тебе!!! :friends: :beer: :beer: :beer:
Модель зроблена на рівні :good: :bravo: , в свій час собі хотів таку взяти. Все відкадав, відкладав.... :) .
Аватар користувача
Kabanius
Друг клЮбу
Друг клЮбу
Повідомлень: 772
З нами з: 23 липня 2013 20:20
Звідки:
Дякував (ла): 1294 рази
Подякували: 1406 разів
Вік: 52

Re: Історія Volkswagen у моделях

Повідомлення Kabanius »

Дорогі друзі та колеги по колекційному хоббі!
На жаль, з колекцією масштабних "мініатюр" автомобілів Volkswagen, фотографії яких послужили ілюстрацією до моєї розповіді, мені довелося розлучитися з об'єктивних причин. Я радий, що ці моделі зараз знаходяться в руках хороших людей і досвідчених колекціонерів, деякі з яких присутні на нашому форумі. Тому прохання до моїх друзів і колег по колекційному хоббі - розвивайте і доповнюйте, будь ласка, тему, та ілюструйте її своїми моделями!
"Когда я вижу вас разом,
Очень разные люди,
Я верую в светлый разум
И в то, что он добрым будет.
(с) А. Макаревич

Моя "візитка";
Історія SEAT у моделях
Аватар користувача
richmerlin
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2722
З нами з: 18 січня 2020 13:54
Звідки: Дрогобич
Дякував (ла): 953 рази
Подякували: 4491 раз
Вік: 38

Re: Історія Volkswagen у моделях

Повідомлення richmerlin »

Вітаю! Я на форумі новий тому маю право (я сподіваюсь) задати тупе питання, а як доповнювати такі теми є якісь правила-інструкції. Ось скажімо у мене були моделі VW у списку нема, фото залишились, а інфи нема і не було (тай не буде напевно). Я можу просто залити фото сюди у вигляді поста і хто тоді добавить цей пост у список посилання і складе інформацію пропрототип? Це питання стосуєтьсявсіх профільних тем. Дякую
Візитка - American Highway viewtopic.php?f=6&t=1952
Аватар користувача
1igor7
клЮбник
клЮбник
Повідомлень: 4302
З нами з: 03 березня 2018 21:56
Звідки: Новий Розділ
Дякував (ла): 6064 рази
Подякували: 3537 разів
Вік: 54

Re: Історія Volkswagen у моделях

Повідомлення 1igor7 »

richmerlin писав:Вітаю! Я на форумі новий тому маю право (я сподіваюсь) задати тупе питання, а як доповнювати такі теми є якісь правила-інструкції. Ось скажімо у мене були моделі VW у списку нема, фото залишились, а інфи нема і не було (тай не буде напевно). Я можу просто залити фото сюди у вигляді поста і хто тоді добавить цей пост у список посилання і складе інформацію пропрототип? Це питання стосуєтьсявсіх профільних тем. Дякую
Моделі та інфу по VW заливай сюди : http://lmccforum.lviv.ua/viewtopic.php?f=21&t=679
Моя візитка
viewtopic.php?f=6&t=1817
Аватар користувача
mykola78adm
Site Admin
Site Admin
Повідомлень: 15156
З нами з: 03 липня 2013 23:00
Звідки: Львів
Дякував (ла): 16037 разів
Подякували: 19026 разів
Вік: 46

Re: Історія Volkswagen у моделях

Повідомлення mykola78adm »

richmerlin писав:Вітаю! Я на форумі новий тому маю право (я сподіваюсь) задати тупе питання, а як доповнювати такі теми є якісь правила-інструкції. Ось скажімо у мене були моделі VW у списку нема, фото залишились, а інфи нема і не було (тай не буде напевно). Я можу просто залити фото сюди у вигляді поста і хто тоді добавить цей пост у список посилання і складе інформацію пропрототип? Це питання стосуєтьсявсіх профільних тем. Дякую
є різні варіанти...
є моделі по виробникам авто: http://lmccforum.lviv.ua/viewforum.php?f=21 , є по виробникам самих моделей: http://lmccforum.lviv.ua/viewforum.php?f=22
є історичні форуми, де можна (і бажано) постити якісь історичні викладки + фото моделей автомобілів, описаних в них
наприклад - форум автомарок Європи: http://lmccforum.lviv.ua/viewforum.php?f=59, чи Америки: http://lmccforum.lviv.ua/viewforum.php?f=102
наповнення тем - в довільному форматі... кожен художник бачить то по своєму :)
Відповісти

Повернутись до “Volkswagen”